Спартак – Янтра Габрово 1:1

Спартак (Варна) и Янтра не успяха да се победят и завършиха наравно – 1:1, в мача помежду им от 13-ия кръг на Втора лига.

Двубоят се проведе при изключително тежки метеорологични условия. Проливният дъжд, който започна още в самото началото на срещата, затрудни максимално двата отбора. Теренът стана хлъзгав и не позволи на футболистите да покажат красива игра пред събралата се в съботния ден публика по трибуните на стадион „Спартак”.

До полувремето голове не паднаха. Само две минути след началото на втората част  гостите поведоха с попадение на капитана Петър Казаков. „Соколите“ доиграха мача с човек по-малко, след като в 86-ата мин. Виктор Митев получи червен картон.
Равенството дойде в 93-ата мин. след попадение на Архан Исуф – 1:1.

Съставът на Спартак: 1. Станислав Нисторов, 6. Генади Луго (К), 83. Иван Пенев, 19. Никола Борисов, 11. Виктор Митев, 8. Георги Георгиев, 13. Архан Исуф, 17. Цветан Илиев, 9. Мехмед Сабри, 7. Георги Бабалиев, 27. Иван Колев