Програма Втора професионална лига 2021/22

I кръг

24 юли 2021 г., събота, 18:30 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Спортист 2009 (Своге) - Марица 1921 (Пловдив)              - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна)            - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)          - 
24 юли 2021 г., събота, 19:00 ч:
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
24 юли 2021 г., събота, 20:00 ч:
Созопол (Созопол) - Добруджа 1919 (Добрич)                 - 
25 юли 2021 г., неделя, 20:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                        - 
26 юли 2021 г., понеделник, 18:30 ч:
Миньор (Перник) - Лудогорец 1945 II (Разград)              - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски 2020 (Лом)               -  
26 юли 2021 г., понеделник, 20:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - ФК ЦСКА 1948 II (София)           - 

                           II кръг

30 юли 2021 г., петък, 18:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев II (Пловдив)                - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                   -  
30 юли 2021 г., петък, 19:00 ч:
Септември (Симитли) - Янтра 2019 (Габрово)                 - 
30 юли 2021 г., петък, 19:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         - 
30 юли 2021 г., петък, 20:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)     - 
31 юли 2021 г., събота, 18:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                   - 
Спартак 1918 (Варна) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
Левски 2020 (Лом) - Созопол (Созопол)                      - 
31 юли 2021 г., събота, 20:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Спортист 2009 (Своге)                     - 

                           III кръг

3 август 2021 г., вторник, 18:00 ч:
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                      - 
3 август 2021 г., вторник, 18:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)           -  
4 август 2021 г., сряда, 18:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Спортист 2009 (Своге) - Добруджа 1919 (Добрич)             - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК ЦСКА 1948 II (София)    - 
Септември (София) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
4 август 2021 г., сряда, 18:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Хебър 1918 (Пазарджик)          -   
4 август 2021 г., сряда, 20:00 ч:
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Ботев II (Пловдив) - Левски 2020 (Лом)                     - 
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                    - 

                           IV кръг

8 август 2021 г., неделя, 18:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Спартак 1918 (Варна)                - 
Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
Левски 2020 (Лом) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Созопол (Созопол)                 - 
Янтра 2019 (Габрово) - Миньор (Перник)                     - 
8 август 2021 г., неделя, 19:00 ч:
Септември (Симитли) - Етър ВТ (Велико Търново)             - 
8 август 2021 г., неделя, 19:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Септември (София)                - 
8 август 2021 г., неделя, 20:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  - 
9 август 2021 г., понеделник, 18:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Монтана 1921 (Монтана)            -   
9 август 2021 г., понеделник, 20:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев II (Пловдив)           - 

                           V кръг

13 август 2021 г., петък, 18:00 ч:
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                     -  
Спортист 2009 (Своге) - Лудогорец 1945 II (Разград)        - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)             - 
Септември (София) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
13 август 2021 г., петък, 20:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)                - 
14 август 2021 г., събота, 18:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - ФК ЦСКА 1948 II (София)             - 
14 август 2021 г., събота, 19:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич)          - 
14 август 2021 г., събота, 20:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 2019 (Габрово)            - 
Созопол (Созопол) - Септември (Симитли)                    - 
Монтана 1921 (Монтана) - Левски 2020 (Лом)                 - 

                           VI кръг

17 август 2021 г., вторник, 18:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Септември (София)                         -  
18 август 2021 г., сряда, 18:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - ФК ЦСКА 1948 II (София)             - 
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна)               - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Левски 2020 (Лом) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спортист 2009 (Своге)             - 
Янтра 2019 (Габрово) - Созопол (Созопол)                   - 
Миньор (Перник) - Етър ВТ (Велико Търново)                 -  
18 август 2021 г., сряда, 19:00 ч:
Септември (Симитли) - Ботев II (Пловдив)                   - 
18 август 2021 г., сряда, 20:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)       - 

                           VII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Созопол (Созопол) - Миньор (Перник)                        - 
Ботев II (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово)                  - 
Спортист 2009 (Своге) - Септември (Симитли)                - 
Монтана 1921 (Монтана) - Хебър 1918 (Пазарджик)            - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 II (Разград)     - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски 2020 (Лом)          - 
Септември (София) - Добруджа 1919 (Добрич)                 - 
Спартак 1918 (Варна) - Литекс (Ловеч)                      - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Марица 1921 (Пловдив)            - 

                           VIII кръг

Марек 1915 (Дупница) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Литекс (Ловеч) - ФК ЦСКА 1948 II (София)                   - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)              - 
Левски 2020 (Лом) - Септември (София)                      - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад)    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Септември (Симитли) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Янтра 2019 (Габрово) - Спортист 2009 (Своге)               - 
Миньор (Перник) - Ботев II (Пловдив)                       - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Созопол (Созопол)               - 

                           IX кръг

Созопол (Созопол) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Ботев II (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)              - 
Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник)                    - 
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово)              - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (Симитли)             - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)     - 
Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Спартак 1918 (Варна) - Левски 2020 (Лом)                   - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Добруджа 1919 (Добрич)           - 
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                     - 

                           X кръг

Марек 1915 (Дупница) - Литекс (Ловеч)                      - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
Левски 2020 (Лом) - ФК ЦСКА 1948 II (София)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак 1918 (Варна)         - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                 - 
Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Янтра 2019 (Габрово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Миньор (Перник) - Монтана 1921 (Монтана)                   - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спортист 2009 (Своге)           - 
Созопол (Созопол) - Ботев II (Пловдив)                     - 

                           XI кръг

Ботев II (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)                  - 
Спортист 2009 (Своге) - Созопол (Созопол)                  - 
Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново)          - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Миньор (Перник)                 - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Янтра 2019 (Габрово)       - 
Септември (София) - Септември (Симитли)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)      - 
Марица 1921 (Пловдив) - Левски 2020 (Лом)                  - 
Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич)                    - 

                           XII кръг

Марек 1915 (Дупница) - Добруджа 1919 (Добрич)              - 
Левски 2020 (Лом) - Литекс (Ловеч)                         - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 II (София)           - 
Септември (Симитли) - Спартак 1918 (Варна)                 - 
Янтра 2019 (Габрово) - Септември (София)                   - 
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)            - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Созопол (Созопол) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Ботев II (Пловдив) - Спортист 2009 (Своге)                 - 

                           XIII кръг

Спортист 2009 (Своге) - Марек 1915 (Дупница)               - 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев II (Пловдив)                - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)               - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Етър ВТ (Велико Търново)       - 
Септември (София) - Миньор (Перник)                        - 
Спартак 1918 (Варна) - Янтра 2019 (Габрово)                - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Септември (Симитли)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)             - 
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград)               - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Левски 2020 (Лом)                 - 

                           XIV кръг

Марек 1915 (Дупница) - Левски 2020 (Лом)                   - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)       - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Литекс (Ловеч)                    - 
Септември (Симитли) - Марица 1921 (Пловдив)                - 
Янтра 2019 (Габрово) - ФК ЦСКА 1948 II (София)             - 
Миньор (Перник) - Спартак 1918 (Варна)                     - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)               - 
Созопол (Созопол) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Ботев II (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              - 
Спортист 2009 (Своге) - Монтана 1921 (Монтана)             - 

                           XV кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница)              - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спортист 2009 (Своге)           - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев II (Пловдив)         - 
Септември (София) - Созопол (Созопол)                      - 
Спартак 1918 (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Миньор (Перник)                  - 
Марица 1921 (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово)               - 
Литекс (Ловеч) - Септември (Симитли)                       - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)            - 
Левски 2020 (Лом) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 

                           XVI кръг

Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски 2020 (Лом)                 - 
Септември (Симитли) - Добруджа 1919 (Добрич)               - 
Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                      - 
Миньор (Перник) - Марица 1921 (Пловдив)                    - 
Етър ВТ (Велико Търново) - ФК ЦСКА 1948 II (София)         - 
Созопол (Созопол) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Ботев II (Пловдив) - Септември (София)                     - 
Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 

                           XVII кръг

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Монтана 1921 (Монтана)     - 
Септември (София) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
Спартак 1918 (Варна) - Ботев II (Пловдив)                  - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Созопол (Созопол)                - 
Марица 1921 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)           - 
Литекс (Ловеч) - Миньор (Перник)                           - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Янтра 2019 (Габрово)              - 
Левски 2020 (Лом) - Септември (Симитли)                    - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик)       - 

                           XVIII кръг

Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Септември (Симитли) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
Янтра 2019 (Габрово) - Левски 2020 (Лом)                   - 
Миньор (Перник) - Добруджа 1919 (Добрич)                   - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                  - 
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Ботев II (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 II (София)               - 
Спортист 2009 (Своге) - Спартак 1918 (Варна)               - 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                 - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 

                           XIX кръг

Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)       - 
Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Спартак 1918 (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спортист 2009 (Своге)            - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив)                 - 
Литекс (Ловеч) - Созопол (Созопол)                         - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Етър ВТ (Велико Търново)          - 
Левски 2020 (Лом) - Миньор (Перник)                        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Янтра 2019 (Габрово)         - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли)               - 

                           XX кръг

Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли)                 - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Янтра 2019 (Габрово)              - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Миньор (Перник)              - 
Левски 2020 (Лом) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Созопол (Созопол)                 - 
Литекс (Ловеч) - Ботев II (Пловдив)                        - 
Марица 1921 (Пловдив) - Спортист 2009 (Своге)              - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Монтана 1921 (Монтана)           - 
Спартак 1918 (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 

                           XXI кръг

Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак 1918 (Варна)       - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ФК ЦСКА 1948 II (София)         - 
Монтана 1921 (Монтана) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
Спортист 2009 (Своге) - Литекс (Ловеч)                     - 
Ботев II (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
Созопол (Созопол) - Левски 2020 (Лом)                      - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 II (Разград)     - 
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   - 
Янтра 2019 (Габрово) - Септември (Симитли)                 - 

                           XXII кръг

Марек 1915 (Дупница) - Янтра 2019 (Габрово)                - 
Септември (Симитли) - Миньор (Перник)                      - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Етър ВТ (Велико Търново)          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Созопол (Созопол)            - 
Левски 2020 (Лом) - Ботев II (Пловдив)                     - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Спортист 2009 (Своге)             - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)    - 
Спартак 1918 (Варна) - Септември (София)                   - 

                           XXIII кръг

Спартак 1918 (Варна) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 II (София)                - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марица 1921 (Пловдив)      - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)                  - 
Монтана 1921 (Монтана) - Добруджа 1919 (Добрич)            - 
Спортист 2009 (Своге) - Левски 2020 (Лом)                  - 
Ботев II (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)           - 
Созопол (Созопол) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (Симитли)             - 
Миньор (Перник) - Янтра 2019 (Габрово)                     - 

                           XXIV кръг

Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)                     - 
Янтра 2019 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
Септември (Симитли) - Созопол (Созопол)                    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев II (Пловдив)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спортист 2009 (Своге)        - 
Левски 2020 (Лом) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир)             - 
Марица 1921 (Пловдив) - Септември (София)                  - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спартак 1918 (Варна)             - 

                           XXV кръг

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Марек 1915 (Дупница)             - 
Спартак 1918 (Варна) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Септември (София) - Литекс (Ловеч)                         - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Добруджа 1919 (Добрич)     - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски 2020 (Лом)               - 
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Спортист 2009 (Своге) - Хебър 1918 (Пазарджик)             - 
Ботев II (Пловдив) - Септември (Симитли)                   - 
Созопол (Созопол) - Янтра 2019 (Габрово)                   - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Миньор (Перник)                 - 

                           XXVI кръг

Марек 1915 (Дупница) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
Миньор (Перник) - Созопол (Созопол)                        - 
Янтра 2019 (Габрово) - Ботев II (Пловдив)                  - 
Септември (Симитли) - Спортист 2009 (Своге)                - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Монтана 1921 (Монтана)            - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Левски 2020 (Лом) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Септември (София)                 - 
Литекс (Ловеч) - Спартак 1918 (Варна)                      - 
Марица 1921 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 II (София)            - 

                           XXVII кръг

Марица 1921 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)               - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Литекс (Ловеч)                   - 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)              - 
Септември (София) - Левски 2020 (Лом)                      - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Лудогорец 1945 (Рз)        - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик)          - 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (Симитли)               - 
Спортист 2009 (Своге) - Янтра 2019 (Габрово)               - 
Ботев II (Пловдив) - Миньор (Перник)                       - 
Созопол (Созопол) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 

                           XXVIII кръг

Марек 1915 (Дупница) - Созопол (Созопол)                   - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев II (Пловдив)              - 
Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                    - 
Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Септември (Симитли) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (София)            - 
Левски 2020 (Лом) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Добруджа 1919 (Добрич) - ФК ЦСКА 1948 II (София)           - 
Литекс (Ловеч) - Марица 1921 (Пловдив)                     - 

                           XXIX кръг

Литекс (Ловеч) - Марек 1915 (Дупница)                      - 
Марица 1921 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)             - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Левски 2020 (Лом)                - 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли)        - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Янтра 2019 (Габрово)            - 
Монтана 1921 (Монтана) - Миньор (Перник)                   - 
Спортист 2009 (Своге) - Етър ВТ (Велико Търново)           - 
Ботев II (Пловдив) - Созопол (Созопол)                     - 

                           XXX кръг

Марек 1915 (Дупница) - Ботев II (Пловдив)                  - 
Созопол (Созопол) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Миньор (Перник) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 - 
Янтра 2019 (Габрово) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
Септември (Симитли) - Септември (София)                    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1918 (Варна)              - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - ФК ЦСКА 1948 II (София)      - 
Левски 2020 (Лом) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Литекс (Ловеч)                    - 

                           XXXI кръг

Добруджа 1919 (Добрич) - Марек 1915 (Дупница)              - 
Литекс (Ловеч) - Левски 2020 (Лом)                         - 
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)        - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)           - 
Спартак 1918 (Варна) - Септември (Симитли)                 - 
Септември (София) - Янтра 2019 (Габрово)                   - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)            - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Монтана 1921 (Монтана) - Созопол (Созопол)                 - 
Спортист 2009 (Своге) - Ботев II (Пловдив)                 - 

                           XXXII кръг

Марек 1915 (Дупница) - Спортист 2009 (Своге)               - 
Ботев II (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                - 
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Миньор (Перник) - Септември (София)                        - 
Янтра 2019 (Габрово) - Спартак 1918 (Варна)                - 
Септември (Симитли) - ФК ЦСКА 1948 II (София)              - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)               - 
Левски 2020 (Лом) - Добруджа 1919 (Добрич)                 - 

                           XXXIII кръг

Левски 2020 (Лом) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Литекс (Ловеч) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    - 
Марица 1921 (Пловдив) - Септември (Симитли)                - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Янтра 2019 (Габрово)             - 
Спартак 1918 (Варна) - Миньор (Перник)                     - 
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол)          - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев II (Пловдив)              - 
Монтана 1921 (Монтана) - Спортист 2009 (Своге)             - 

                           XXXIV кръг

Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Спортист 2009 (Своге) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
Ботев II (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир)         - 
Созопол (Созопол) - Септември (София)                      - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1918 (Варна)            - 
Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 II (София)                  - 
Янтра 2019 (Габрово) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Септември (Симитли) - Литекс (Ловеч)                       - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Добруджа 1919 (Добрич)            - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Левски 2020 (Лом)            - 

                           XXXV кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) - Марек 1915 (Дупница)         - 
Левски 2020 (Лом) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Септември (Симитли)               - 
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово)                      - 
Марица 1921 (Пловдив) - Миньор (Перник)                    - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Етър ВТ (Велико Търново)         - 
Спартак 1918 (Варна) - Созопол (Созопол)                   - 
Септември (София) - Ботев II (Пловдив)                     - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)      - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 

                           XXXVI кръг

Марек 1915 (Дупница) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Спортист 2009 (Своге) - Септември (София)                  - 
Ботев II (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Созопол (Созопол) - ФК ЦСКА 1948 II (София)                - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)                           - 
Янтра 2019 (Габрово) - Добруджа 1919 (Добрич)              - 
Септември (Симитли) - Левски 2020 (Лом)                    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 

                           XXXVII кръг

Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница)              - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (Симитли)          - 
Левски 2020 (Лом) - Янтра 2019 (Габрово)                   - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Миньор (Перник)                   - 
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                  - 
Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол)                  - 
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Ботев II (Пловдив)               - 
Спартак 1918 (Варна) - Спортист 2009 (Своге)               - 
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       - 

                           XXXVIII кръг

Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София)               - 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1918 (Варна)              - 
Спортист 2009 (Своге) - ФК ЦСКА 1948 II (София)            - 
Ботев II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                 - 
Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч)                         - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Добруджа 1919 (Добрич)          - 
Миньор (Перник) - Левски 2020 (Лом)                        - 
Янтра 2019 (Габрово) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)               -

източникbulgarian-football.com

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *