Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/spartak/public_html/smf/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Толкова ли няма българи?
1918
февруари 17, 2020, 12:47:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Толкова ли няма българи?  (Прочетена 1244 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FLEKTARN
Newbie
*
Публикации: 3

« -: юни 28, 2017, 12:30:06 »

Едно нещо се чудя. Толкова ли няма българи?

Имам много заможни познати, като всички от тях, инвестираха парите си в бизнеси като ресторанти, барове, автомивки, и всеподобни простотии.

Българският спорт, футбол, варненските клубове - гаснат. Те вече са угаснали всъщност!

Толкова ли е трудно? Толкова ли няма българин с пари, който да има останал все някакъв морал?

И какво ни остана вече, скоро се очаква и интернета ни да вземат, а ние един мач не можем да отидем да гледаме. Имаме си ръждясалите стадиончета, имаме си изораната "нивичка", имаме си Мастър, който гледа само как да си изпере паричките, а ние балъците - чакаме си заколението.

Жал ми е да видя отбори като Спартак, Етър, Берое, Левски, дори Черно море, и който и да е друг клуб - да бъдат унищожавани, като и дори малкото - изчезва. Когато посетя български стадион, имам чувството, че е настъпил апокалипсис. Усещам това чувство особено бързо, особено след като погаля ръждясалите перила, и видят натрошените мръсни прашни седалки.

Активен

Флектарн / Новини & Отбрана на България / Уебсайт: https://flektarn.com / За контакт: flektarn@tuta.io
Amiisato
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #1 -: септември 19, 2017, 11:14:13 »

I'm sure your message is very good. Get a lot of benefits.
Активен

Manenut
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #2 -: ноември 27, 2017, 06:04:36 »

Искам хората да гледат игри много, ми харесва.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: