1918
септември 26, 2020, 11:07:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Чист, почтен и неопетнен Спартак - кога?  (Прочетена 12603 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
R.Atanasov
Newbie
*
Публикации: 1

« -: октомври 02, 2012, 06:31:11 »

Скъпи спартаклии, искам да изразя първо моето огромно уважение към вас и институцията "Спартак"-каквато беше. Красотата на футбола е, че предизвиква у някои щастие,положителни емоции,чувство на единност,а у други,чувства на ярост и отчаяние. Но това е очевидно силата на футбола,от гледна точка на обикновенния фен.
Искам да благодаря на администратора на сайта за това ,че е успял да запази по някакъв начин идентичността на Спартак Варна.Този Спартак,за който много хора са дали живота си и кръвта си. От близо две години имам поглед върху ситуацията във ФК Спартак Варна 1918. И аз както вас съм омерзен от това,което се случва във Варна и родния футбол като цяло. Аз нямам намерение като други да се изкарвам най-големия спартаклия и да обещавам неизпълними за мен цели. Спортът е за един мирен свят и трябва да се управлява от хора,които милеят  живеят за него,а не да робуват на лични интереси. Имам желание и възможност на този етап да поддържам отбор в средата на А група при добра селекция и с усилията на целия ми екпи от доказани специалисти. Имам собствен бизнес в Пловдив,който върви повече от добре и бих искал да окажа помощ на спорта. В последно време спря натиска върху сегашното ръководство от феновете. Искам да запитам още ли сте против него ? Бихте ли подкрепили евентуално смяна на собствениците на клуба и,ако има спънки в преговорите по вина на настоящото ръководство,готови ли сте всички заедно да излезем на многохиляден протест,да блокираме Варна и да чуят нашия глас ? Гласа на  варненския фен !!!

с уважение:  Румен Атанасов
Активен
headhunter-79
Moderator
Hero Member
Публикации: 2302

« Отговор #1 -: октомври 02, 2012, 06:44:42 »

Да, стига да е за добро.
Проблема е, че не е първото подобно предложение, а до момента никой не е излязъл с конкретно такова.
« Последна редакция: октомври 02, 2012, 08:01:21 от headhunter-79 » Активен

centralen.no.kraen
core
Hero Member
*
Публикации: 708

« Отговор #2 -: октомври 02, 2012, 06:52:05 »

Ние сме готови да подкрепим едно ново ръководство,ако ще е за добро,но от стадиона ,управлението и терена трябва да се разкарат всички обременени с уреждането на мачове,футболисти,треньори,живковци(протежета),янковци и т.н. ... ,ако това е по силите ви ...
Активен
pecata
core
Hero Member
*
Публикации: 619

« Отговор #3 -: октомври 02, 2012, 06:57:22 »

razbirase 4e sme protiv sega6noto rakovodstvo.ne sme si promenqli mnenieto za tqh (to e pove4e ot negativno) i nqma dago promenim .tova e kakto moe mnenie taka i mnenie na o6te mnogo ot fenovete na spartak varna.samo da dobavq 4e tova s mnogohilqdniq protest mi zvu4i malko presileno.za men vseki variant za rakovodstvo razli4en ot tezi dokazani kradci e + za sparta4eto
Активен
C.Ivanov
core
Sr. Member
*
Публикации: 406

« Отговор #4 -: октомври 02, 2012, 07:14:11 »

Готови сме да подкрепим ново ръководство само да се изметът всички!
Активен
+spartak+
Newbie
*
Публикации: 25

« Отговор #5 -: октомври 02, 2012, 07:23:53 »

Това би било най-хубавото нещо, което ми се е случвало последните години.
Активен

Мръсни гадове, помня Спартак, такъв какъвто беше, а не такъв, какъвто Вие го направихте.
ico
core
Full Member
*
Публикации: 199

« Отговор #6 -: октомври 02, 2012, 07:38:06 »

Подкрепям всеки,който разкара тези мърши,съсипали отбора на сърцето ми!!!
Вън курвите от стадион Спартак.Чист и неопетнен Спартак Варна!
Активен

ВСИЧКИ,КОИТО ДОВЕДОХТЕ КЛУБА ДО ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ-УМРЕТЕ ПО БЪРЗО
No Name
core
Full Member
*
Публикации: 228

« Отговор #7 -: октомври 02, 2012, 07:48:39 »

Подкрепа за всеки,който разкара алчната,крадлива и продажна шайка ,настанила се на Нашият стадион...
Активен
SPARTAK VN BOY
core
Sr. Member
*
Публикации: 250

« Отговор #8 -: октомври 02, 2012, 08:29:11 »

След като през последните две години изпаднахме в пълна безтегловност,и като вземем предвид колко пъти сме били лъгани през последните има няма 20 години, едва ли е останал някой сред нас който да вярва в чистотата на намеренията на така наречените "спонсори''.
Субектите подвизаващи се на Коритото в момента са толкова компрометирани, безочливи и гнусни, че едва ли имат достоен заместник, така че всеки един кандидат за възраждане на Спартак, би бил добре дошъл, стига да изложи съвсем открито намеренията си.
В тази връзка доста интересно би било да разберем какво би мотивирало един бизнесмен да харчи парите си за футбол в град Варна.

Активен

“Audentes  Fortuna iuvat”
kickasso
Moderator
Full Member
Публикации: 235

« Отговор #9 -: октомври 02, 2012, 08:30:08 »

Г-н Атанасов, ако имате подобни възможности и амбиции, мисля че е редно да се представите пред хората тук и освен разсъжденията, с които би се съгласил всеки, да датете повече информация за себе си, връзката ви със Спартак, възможностите и амбициите ви.

Без да звучи грубо: всеки полуграмотен човек с достъп до интернет може да се представи за когото си поиска във форума. В тази връзка, при сериозни намерения, може би е добре да помислите за среща наживо.

Активен

We're flying high
We're flying high
We are the falcons
We never die.
samsara
core
Hero Member
*
Публикации: 738

« Отговор #10 -: октомври 02, 2012, 08:41:30 »

Звучи твърде хубаво, за да е вярно и все пак ако не сте объркали днешната дата с първи април, няма да ви разочароваме !!!
Активен
cvetniq
Jr. Member
**
Публикации: 50

« Отговор #11 -: октомври 02, 2012, 10:56:16 »

Отдавна мечтаем за ново ръководство пълна подкрепа дано това наистина се случи скоро!Да излезем хиляди звучи несериозно,но със сигорност много от нас няма да останат безучастни
Активен
centralen.no.kraen
core
Hero Member
*
Публикации: 708

« Отговор #12 -: октомври 02, 2012, 11:00:26 »

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/381622_169897019775729_1905937157_n.jpg   
Активен
pecata
core
Hero Member
*
Публикации: 619

« Отговор #13 -: октомври 03, 2012, 05:56:11 »

EDNA SNIMKA GOVORI POVE4E OT HILQDI DUMI
Активен
palio
core
Full Member
*
Публикации: 222

« Отговор #14 -: октомври 03, 2012, 06:18:15 »

Едва ли има истински спартаклия, който да не иска чист и неопетнен СПАРТАК! Гототви сме да подкрепим всеки с такова послание, при условие че разкара шайката аферисти и гешефтари, които са обсебили  името и историята на клуба.

Само СПАРТАК!
« Последна редакция: октомври 03, 2012, 06:46:40 от palio » Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: