1918
септември 22, 2020, 04:26:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: ПРОТЕСТ с/у мръсниците управляващи любимият ни клуб СПАРТАК ВАРНА !  (Прочетена 11880 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maradona
core
Full Member
*
Публикации: 245

« Отговор #30 -: март 03, 2012, 09:43:29 »

horeoto mnogo dobre se poly4i 4akame po qsni snimki
Активен
samsara
core
Hero Member
*
Публикации: 738

« Отговор #31 -: март 03, 2012, 10:09:23 »

Пресаташето на Спартак 1918 Чавдар Карачобанов се опита да осуети организирания протест от феновете на соколите, видя репортер на ВарнаУтре.бг.

Ултрасите протестираха на Коритото срещу управата на клуба. Привържениците на Спартак Варна не припознават сегашния Спартак като техния любим отбор и перманентно организират протести срещу ръководството. Те редовно издигат транспаранти и скандират нецензурни думи срещу Живко Великов и Янко Станев.
Пресаташето на Спартак 1918 пък решило да блесне в очите на своите шефове. За това и бил опита да спре достъпа на протестиращите на стадиона. Чавдар отишъл при един от полициите отговарящи за охраната на срещата, минути преди феновете да нахлуят на стадиона. „Не ги пускайте на стадиона, тези само оскверняват името на Спартак“, казал Карачобанов. „Не трябва да ги пускате, или поне им вземете плакатите и транспарантите”, настоявал той. Представителят на органите на реда обаче не останал длъжен на напъните на пресаташето. „Ако искаш и лепенка да им сложа на устите, за да не пеят песни”, отговорил му не без подигравка полицаят. Всичко това се е пред очите и на други униформени служители на реда.

http://www.varnautre.bg/sport/varna/30901-presatashe_na_spartak_1918_se_opita_da_osueti_protesta_na_fenovete
« Последна редакция: март 03, 2012, 10:11:48 от samsara » Активен
MASTER
core
Hero Member
*
Публикации: 884

« Отговор #32 -: март 03, 2012, 11:21:49 »

Е, направиха го известен този жалък трявестит .....

Да се надяваме, че ще почерпи   
Активен

...
No Name
core
Full Member
*
Публикации: 228

« Отговор #33 -: март 03, 2012, 11:48:51 »

чавдаре,чавдаре....до къде може да падне дребна и мизерна душичка като теб,без никаква ценностна система,без капка морал ,чест и достойнство,това са думи толкова непривични за теб,гнидо продажна все си мислих,че си стигнал дъното но ти ни опровергаваш и копаеш усърдно и под него.Цялата ви клошарско-клоунска групичка как смятате като се върнем един ден ще има ли място за вас на стадиона,по добре мислите върху това уроди недоразвити
Активен
Lupuss
Newbie
*
Публикации: 40

« Отговор #34 -: март 04, 2012, 01:09:43 »

За пръв път от 3 години стъпих с чичо ми на коритото за добро или за лошо решихме да отидем въпреки всичко и какво видях..... не ми се говори боли ме защотот си спомних какъв беше този отбор и как сега е принизен до дъното  слабо ме интересуват схемите на янко ага и кликата ама и това не мога да променя дано следващия път бъде различно дано
Активен
palio
core
Full Member
*
Публикации: 222

« Отговор #35 -: март 04, 2012, 08:36:58 »

А не ти ли дойде на ума, че тъкмо схемите на агата и кликата му са причина за това, което си видял?

Само СПАРТАК!
Активен
C.Ivanov
core
Sr. Member
*
Публикации: 406

« Отговор #36 -: март 04, 2012, 04:08:18 »

http://www.youtube.com/watch?v=ILLQWQetJ9k&feature=plcp&context=C3bb137cUDOEgsToPDskKk3ya1RgT6EO2zXs5AJBwa

http://www.youtube.com/watch?v=ANsgtoOr3gY&feature=plcp&context=C322ecd6UDOEgsToPDskINW5EWC0krzp0jZFDQCvUZ
Активен
centralen.no.kraen
core
Hero Member
*
Публикации: 708

« Отговор #37 -: март 04, 2012, 10:10:10 »

http://www.youtube.com/watch?v=E3DgTjcYXFU&context=C3f83cf0ADOEgsToPDskIFneIoX8d1sdKrSYVVRfuD другия път още повече !
Активен
Lupuss
Newbie
*
Публикации: 40

« Отговор #38 -: март 05, 2012, 12:23:23 »

Ами аз точно за това не ходя заради тея мерзавци , преди това беше онзи кукловод все някой ще се намери да точи от тоя клуб . Като казах че слабо ме интересуват исках да кажа че не искам да се задалбавам защото тук цари беззаконие вместо да ги тикнат в кафеза те си развяват коня . ВЪНННННН !!!!
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: