Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/spartak/public_html/smf/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ето я истината фенове
1918
април 09, 2020, 12:06:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ето я истината фенове  (Прочетена 6974 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
palio
core
Full Member
*
Публикации: 222

« Отговор #15 -: август 13, 2011, 10:45:52 »

Цитат
Мен ми се струва абсурдно Антон Фажев да виси по форумите посред нощ.

Аз пък защо ли съзирам нежната ръчичка на пресаташето и наследник на Фройд (или по-скоро наследник на Силвия по курвалък ).
Нещо малко встрани от темата - г-н ветеран и радетел за СПАРТАК, всеизвестно е, че клубовете и техните привърженици почти винаги олицетворяват определени обществени групи и се явяват носител на определени ценности, които се смятат за фундаментални. Та, вие, ветераните и радетелите за светло бъдеще, кои ценности считате, че са основни за клуба "СПАРТАК"? И дали корумпираността, безочието, наглостта, продажничеството са сред тях? Би ми било много интересно да разбера мнението Ви по въпроса.
Иначе трудно прочетох това излияние. Няколко неща ми направиха впечатление:
Цитат
В края на миналия сезон и преди началото на този стана ясно, че ситуацията в “Спартак” е трагична в няколко отношения
Може ли да ми отговорите, като човек навътре в нещата, кога беще запазено името Спартак 1918 в съда?
Цитат
При това така, че в качеството си на изпълнителен директор Живко Великов направи всичко, че имиджът на “Спартак” да е най-лошият в цялата 92-годишна история на клуба.
Какво направихте Вие в качеството си на акционер по въпроса?
Цитат
След това уж постигнахме 100 % уговорка с Веселин Марешки, беше готов да поеме задълженията, а след една седмица се отказа
Дали случайно някои видни политически фигури в града не му поискаха 1 млн. лева над уговорената цена и то в последния момент?
Цитат
След известно време към отбора се присъединиха Живко Господинов, Румен Димов, Краси Зафиров.
Какво мислите за уволнението на Живко Господинов?
Цитат
Почти никой не знае, че клубът е обявен във фалит през 2003-а г. от Ишков, но той не е провел мероприятия за несъстоятелност.
Това твърдение не е ли абсурдно от юридическа гледна точка?
Цитат
Не успяха, но с отбора на “Тополите” някои футболисти и фенове създадоха тежка за спартаковската публика обстановка
Коя точно, според Вас, е спартаковската публика?И как точно преценявате Вие кой е спартаклия в сърцето си и кой не?
Цитат
Що се отнася до атаките дали новия “Спартак 1918” е правоприемник на стария клуб, това най-точно е описал футболният статистик и историк Димчо Димитров. Той е признат от световните издания документалист и обяснява, че една юридическа пререгистрация не може да промени историята на един клуб.
Кои точно световни издания и кои техни броеве? И, ако например някой водещ юрист обяви мен за наследник на Рокфелер, това автоматично ще ме направи ли такъв, според Вас?
Цитат
Иначе е ясно, че се търсят други интереси далеч от клуба и футбола.
Какви са те по Ваше мнение?
Цитат
Ако някой го обвинява, че преследва някакви интереси, мен не ме интересува какви са, щом съвпадат с тези на “Спартак”. А сега се оказа, че всичко, на което той е инициатор, е правилно.
Един малко абстрактен въпрос. Ако цената на Вашето материално благополучие е ново турско робство, бихте ли се съгласили?

И черешката на тортата за мен:
Цитат
Но нямаше как да не минем първо през д-р Янко Станев като представител на Общината в “Спортен комплекс Спартак” АД. Тогава се запознах с него и сега мога да кажа, че той измъкна “Спартак” от пълното унищожаване на клуба с решенията и действията си. Беше напълно възможно и логично той да го направи, нямаше друг човек като него – спартаклия и вярващ в каузата от една страна и фигура в обществено-политическия живот от друга.
Чавдаре, Чавдаре, какво ли не правят 600 лева месечно с мизерните душички...Набързо изместват понятия като чест, достойнство, мъжка дума (това, доколкото въобще са съществували при теб). Убеден съм, че ако агата добави още 200 лева към заплатката ти, може и набързо да се преименуваш на Четин и да започнеш да ни убеждаваш колко хубаво е да си мюсюлманин. Само че, имай предвид, че съдбата на Силвия ще сподели и теб - употребени и наритани. Но това е орисията на курвите.

Само СПАРТАК!

Активен
pecata
core
Hero Member
*
Публикации: 619

« Отговор #16 -: август 13, 2011, 11:14:17 »

Mnogo dobre kazano.edno ogromno bravo palio.svoboden spartak varna
Активен
SpartakVarna1
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #17 -: август 16, 2011, 05:24:44 »

1.Отбора ПФК Спартак Варна си го има все още само че е с 8мил лв задължения..като сте големи фенове съберете си парички и си вземете отбора,но не очаквайте някой друг да плати нечий задължения и в същото време някой друг да му казва кой да кара влака..не е ли така?!
2.Аз "вашия" отбор не го виждам...чий фенове сте вие вече ?!
3.Черно море също не го управлява някой работник...знаете кой държи отбора..ама като гледам никой не си прави 2ро-Черно море..

Имах една идейка да ви я споделя:Вместо от играчите на фенския спартак и тези който играят сега да се направи един силен и смислен отбор..да се знае какви са целите и идеите..за какво се бори отбора и т.н..вие се разцепвате и тръгвате да правите нещо което се видя каде отиде..

Явно е че не харесвате ръководството,явно е че не искате тези хора да управляват клуба..разбираемо е ...но те са хората с парите..и те решават какво да правят,ние обикновенните хорица можем само да гледаме и да си протестираме...но в България от това нищо не се постига и това ние пределно ясно.
Мен не ме интересува кой управлява клуба,а това как го управлява..но за съжаление с тези играчи и с тази безидейна игра..не води към нищо добро
Активен
headhunter-79
Moderator
Hero Member
Публикации: 2302

« Отговор #18 -: август 16, 2011, 05:29:58 »

sus Sliven vidqhme kakvi sa vi celite i kak go upravlqvate...dosta nagul tip 6te izleze i ot tebe ,6tom produljava6 s glupostite si tyk
Активен

MASTER
core
Hero Member
*
Публикации: 884

« Отговор #19 -: август 16, 2011, 05:56:47 »

1.Отбора ПФК Спартак Варна си го има все още само че е с 8мил лв задължения..като сте големи фенове съберете си парички и си вземете отбора,но не очаквайте някой друг да плати нечий задължения и в същото време някой друг да му казва кой да кара влака..не е ли така?!
3.Черно море също не го управлява някой работник...знаете кой държи отбора..ама като гледам никой не си прави 2ро-Черно море..

Имах една идейка да ви я споделя:Вместо от играчите на фенския спартак и тези който играят сега да се направи един силен и смислен отбор..да се знае какви са целите и идеите..за какво се бори отбора и т.н..вие се разцепвате и тръгвате да правите нещо което се видя каде отиде..

Явно е че не харесвате ръководството,явно е че не искате тези хора да управляват клуба..разбираемо е ...но те са хората с парите..и те решават какво да правят,ние обикновенните хорица можем само да гледаме и да си протестираме...но в България от това нищо не се постига и това ние пределно ясно.
Мен не ме интересува кой управлява клуба,а това как го управлява..но за съжаление с тези играчи и с тази безидейна игра..не води към нищо добро

Aми вземи кажи най накрая какво предлагаш ти, ние сме отворени към идеи    

И за кой път те питат, вземи ни осветли тоя отбор дето го имало, макар и с задължения чия собственост е в момента
Активен

...
Lupuss
Newbie
*
Публикации: 40

« Отговор #20 -: август 16, 2011, 06:43:28 »

Цитат

Те били хората с парите , ние какво бе роби ли сме . Трябва да се срамуваш от себе си че така прекланяш глава , и тъй като гледам малко остава да си сложиш и фес, ако не си го направил все още . Ами ако тая банда утре реши с парите си да купи жена ти какво тогава ? Недей да обвиняваш държавата защотото с хора като теб точно на там отиваме .
Активен
djio
core
Hero Member
*
Публикации: 1091

« Отговор #21 -: август 16, 2011, 08:10:35 »

тази тема защо съществува още?
Активен

професионален разбойник
MASTER
core
Hero Member
*
Публикации: 884

« Отговор #22 -: август 16, 2011, 08:49:38 »

Либерализъм, братче.   

Не  бе - човека си  е улав  и да си направи труда някой да я трие, той пак ще подхване нова и ще нарежда кат развален грамофон.

Така че, докато го намерят чичковците с Бу-то и му облекат пак ризата с дългите ръкави  ще се забавляваме.
Активен

...
Варна1918
core
Newbie
*
Публикации: 28

« Отговор #23 -: август 16, 2011, 09:11:25 »

Цитат на: SpartakVarna1 в Днес в 05:24:44 pm

1.Ти на кого си платил задълженията,мишка?
2.Ти къде беше досега?
3.Остави еклерите,такива като тебе са ми ясни.Скатават се докато отмине бурята и после се пъчат.Къде беше досега плъх такъв?Че ми пишеш тук, за това кой какво трябвало да направи.Човек без собствено мнение и преценка.
Не го интересувало кой управлява клуба Безличен и малък човек!!!!УЖАС!
Активен
Hacu4a
Newbie
*
Публикации: 21

« Отговор #24 -: август 16, 2011, 11:47:10 »

Аз пък не мога да те разбера какво са занимаваш с нас при положение ,че изписа тука 1000 простотии.Какво акъл ли ще ни даваш ,позицията ли ще ни промениш?Гледай си на стадиона "Опълченците на Шипка",целувай нозете на Янко,влизай в дупките на Инжстрой и за друго недей мисли!
Активен
ultras sur
Гост
« Отговор #25 -: август 18, 2011, 12:49:15 »

taka be,chichak..
беше показателна колко объркан може да стане човек , когато гледа, но не вижда, когато слуша, но не чува, когато диша, но не живее.......... I like it )
Активен
StewieGriffin
core
Newbie
*
Публикации: 41

« Отговор #26 -: август 19, 2011, 01:35:44 »

Айде следващия път, когато решиш да си в ролята човека с трезвата преценка, който поучава другите, да научиш някои елементарни правописни и граматични правила, че така изглежда нелепо.
Активен

ultras sur
Гост
« Отговор #27 -: август 19, 2011, 03:14:46 »

iskam da pitam suzdatelia na temata,dali e vuzmojno da mi pishe na lichni,che iskam da go naeba,i pari niama da ti iskam...naposledak obicham da eba mujko,znam che shte si kajesh,che e izvrateno,znam sushto,che shte ti haresa...PM,dude!
Активен
passing game
Newbie
*
Публикации: 9

« Отговор #28 -: август 21, 2011, 01:56:01 »

http://dnesplus.bg/News.aspx?n=540125

Дебелия кмет?!По-голяма смешка от тази няма.Е сега наистина ще отида да пусна една бюлетинка за бат Кирчо.Иначе в инициативният комитет все някой и нещо само за Лукчо една единствена думица кандидат.Е и такъв ще си остане.Пази Боже другото.Интересно ми е да чуя как ще говори пред избиралите.Та той този две думи на кръст не може да върже.То да не е като да плющиш пържоли.
Активен
samsara
core
Hero Member
*
Публикации: 738

« Отговор #29 -: август 27, 2011, 10:43:12 »

Статистиката сама по себе си е точна наука. Но когато някои "видни" статистици започнат субективно да дават оценка на цифрите, може да се стигне до определени абсурди за хората, които обичат "Спартак".
За последните положителният баланс в аматьорската и Б групи не е повод за радост, както и твърденията, че отборът върви нагоре, след като дори не се е доближил до мястото където беше преди да започнат умишлено да го тласкат към фалит.
Абсурдно е също, че въпреки строежите и биенето в гърдите талантливите деца ще продължават да отиват под моста, защото главното условие да привличаш е да имаш силен представителен тим и добра перспектива.
Така се стига до сухата статистика, която ще отчете, че на 93-тия си рожден ден "Спартак", който според един статистик "през 2010 се преименува на „Спартак 1918” и се обединява с „Владислав” под името „Спартак 1918” ще играе срещу "Любимец" в борба за оцеляване във Б група.

Това е реалността, фенове, а истината е относително понятие ...

« Последна редакция: август 27, 2011, 11:06:09 от samsara » Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: