Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/spartak/public_html/smf/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Кой, ако не ние ? Кога, ако не сега ?
1918
февруари 26, 2020, 09:22:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой, ако не ние ? Кога, ако не сега ?  (Прочетена 34024 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
L_M
core
Full Member
*
Публикации: 107

« Отговор #45 -: октомври 13, 2010, 09:14:08 »

От дълго време подтискам желанието си да напиша този пост, но вече не издържам! Не искам да бъда опортюнист на ръководството, но си мисля, че информационното затъмнение, на което сме подложени е нетърпимо! Защо някой от УС не излезе и не каже най-накрая нещата с истинските им имена! Какво се прави по въпроса с регистрацията, докога ще се водим Тополи, при положение , че и на хората от селото им омръзна от сегашното статуткво! Какво се прави по въпроса с финансирането, мисля, че не е редно да се оставят нещата на случайността на следващия мач да се съберат средства за режийни разходи! Трябва да се изгради стратегия ... Ами заплатите на футболистите?!? С " Вие сте били големи лайнета бре" според вас колко време ще изкараме? Какви постъпким правим да притискаме ведомствените за стадиона?
Както някой писа по-горе, след репортажа на "Господари на ефира" определено не излязохме добрите! Сега трябва да се обяснява , как, кой и защо се е получила онази сцена, как не е имало бой между фенове   и т.н.
 Разберете, аз съм един от нас, не искам да нападам когото и да е, но е време някой да поеме отговорност за това, че проиграхме шанса с набраната инерция и ентусиазма  при създаването на нашия клуб! Много добре помня, какви бяха коментарите за братята, как били осрали нещата , не ги познавам , не ми пука за тях,но те поне успяха да ни регистрират за да вземем лиценза на тополи... Сега какво се прави? Време е някогашните им критици да дадат отчет за действията си!  С някои от УС дори може да се наречем приятели, но не мога да им спестя по-горните редове!
Активен
Bally
Jr. Member
**
Публикации: 72

« Отговор #46 -: октомври 13, 2010, 09:38:15 »

----
няма да пиша повече, че да не изляза виновен на края...
Активен
BLUE_WHITE_FAN
Moderator
Full Member
Публикации: 163

« Отговор #47 -: октомври 13, 2010, 09:40:36 »

Съгласен съм с доста от нещата от по-горния пост.Интересно ми е да знам, ще има ли смяна на името през зимата или не???Кой сега е реалния управителен съвет, онзи избран на събранието в спортна зала или онзи избран в тополи???Знам, че много от запознатите хора не искат да пишат по тези теми във форума, няма да е лошо да се направи среща, на която всеки да зададе въпросите си и да бъде отговорено на тях
Активен
MASTER
core
Hero Member
*
Публикации: 884

« Отговор #48 -: октомври 13, 2010, 09:53:34 »

Ами среща - добра идея, ама все пак отбора има мачове, какъв по добър повод за среща - там са всички,които могат да ви отговорят на въпросите персонално.
Активен

...
UncleP
Administrator
Hero Member
Публикации: 891

« Отговор #49 -: октомври 13, 2010, 02:41:36 »

Наистина не мога да разбера, защо тези и подобни въпроси не се задават на живо , когато имаме ма4ове.......!?
То4но към момента форумеца едва ли е най-доброто място за евентуални стратегии за развитие, предполагам всеки се досеща защо!
А отделно , и ми е много интересно, от кого о4аквате едва ли не по задължение да дава отговори и обеснения?!
Нали тва е общ проект на вси фенс, ами проявяете малко пове4е активност......има достатъ4но проблеми за решаване,
а с тях се борят само една малка група от фенс, към които поне аз и поне до момента изпитвам достъ4но уважение за отдаденоста си и непривичните проблеми с които се занимават абсолютно доброволно..........та така де.....като отидете на следващия ма4, питайте, позаинтересувайте се , а после предложете и помощта си..........

или май наистина да спретна един отделен закрит под-форум , в който ще имат достъп само хора, които се знае , 4е са соколи, и там да се бистри политика и стратегия за развитие на Клуба?!

Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
Публикации: 2302

« Отговор #50 -: октомври 13, 2010, 02:44:24 »

dobur den
Активен

djio
core
Hero Member
*
Публикации: 1091

« Отговор #51 -: октомври 13, 2010, 02:53:12 »

"или май наистина да спретна един отделен закрит под-форум , в който ще имат достъп само хора, които се знае , 4е са соколи, и там да се бистри политика и стратегия за развитие на Клуба?!"

Без да звучи нескромно....но с НН от кога ти опяваме за това нещо. При създалата се ситуация през последните месеци в този форум и една свястна псувня не мога да напиша като хората, кво остава за политика и стратегии.
Ето днес цял ден се занимавам да разтягам локуми по жабарските изцепки в Генуа, а два реда не съм написал по повдигнатите въпроси...и това не е от вчера. По проблемите в клуба отдавна спря да се пише тук. Коментират се странични теми и играта в мачовете. Ясно, че стадиото е добро място за задаване на въпроси и предложения, но не всички живеят във Варна, не всеки може редовно да посещава мачове и не всеки познава "отговорните фактори".
Въпреки че и това със скрития подфорум......абе скрит, скрит, колко да е скрит деба?!
Активен

професионален разбойник
Tepisti
core
Hero Member
*
Публикации: 817

« Отговор #52 -: октомври 13, 2010, 03:20:11 »

или май наистина да спретна един отделен закрит под-форум , в който ще имат достъп само хора, които се знае , 4е са соколи, и там да се бистри политика и стратегия за развитие на Клуба?!

Доста хора ще са "ЗА" !
Активен
djio
core
Hero Member
*
Публикации: 1091

« Отговор #53 -: октомври 13, 2010, 03:24:27 »

ще ти замръзне усмивката като не ти дадат паролата
Активен

професионален разбойник
headhunter-79
Moderator
Hero Member
Публикации: 2302

« Отговор #54 -: октомври 13, 2010, 03:25:12 »

4e ti nqma6 li parola ve4e?
Активен

Tepisti
core
Hero Member
*
Публикации: 817

« Отговор #55 -: октомври 13, 2010, 03:27:12 »

не бях мислил върху това 
...емм ще протестирам открито с транспаранти и частна хореографиа на...."възлови" двубои !
Активен
Bally
Jr. Member
**
Публикации: 72

« Отговор #56 -: октомври 13, 2010, 06:06:09 »

Наистина не мога да разбера, защо тези и подобни въпроси не се задават на живо , когато имаме ма4ове.......!?
То4но към момента форумеца едва ли е най-доброто място за евентуални стратегии за развитие, предполагам всеки се досеща защо!
А отделно , и ми е много интересно, от кого о4аквате едва ли не по задължение да дава отговори и обеснения?!
Нали тва е общ проект на вси фенс, ами проявяете малко пове4е активност......има достатъ4но проблеми за решаване,
а с тях се борят само една малка група от фенс, към които поне аз и поне до момента изпитвам достъ4но уважение за отдаденоста си и непривичните проблеми с които се занимават абсолютно доброволно..........та така де.....като отидете на следващия ма4, питайте, позаинтересувайте се , а после предложете и помощта си..........

съгласявам се и съжалявам, че така разбунвам духовете
аз малко бунтар си падам щото...
който иска повече инфо, да прави като мен! да се интересува и да ходи да пита!
седейки вкъщи пред компа нищо няма да постигнете... КАМО ЛИ ПЪК ДА ПОМОГНЕТЕ С НЕЩО...
Активен
StewieGriffin
core
Newbie
*
Публикации: 41

« Отговор #57 -: октомври 20, 2010, 07:15:15 »

Абе защо изведнъж всички медии спряха да ни наричат Спартак, а Тополите или в най-добрия случай "соколите" или "феновете". И не е ли крайно време да поподсилим малко състава, за всички е видно, че с тези футболисти трудно ще стане работата?
Активен

ultras sur
Гост
« Отговор #58 -: октомври 20, 2010, 07:19:53 »

predlojenia?
Активен
akwarel
core
Full Member
*
Публикации: 213

« Отговор #59 -: октомври 20, 2010, 09:10:52 »

тук  е  казано  всичко  ,което ми  е  на  езика

Какво по-голямо пречистване може да се случи от това което се случва в момента  с  Нашият СпартакЪ?  Това е точно прераждането от което имахме нужда- голямо сътресение! Видя се Кой, кой е в Спартак. Много хора се оказаха дребни души, дори такива играли в този паметен мач с  Юнайтед.
  Този Спартак, онзи Спартак... глупости! В момента има един Спартак! Този на Феновете....  Истинският Спартак, този на легендите: Жечо Тунчев, Илия Булашев, Илия Кирчев, не е просто един стадион, емблема или име. Стадиони, имена и емблеми са се сменяли и преди.  Този Спартак има нужда само от един терен с две врати и 11 футболисти с пламък на решителност в очи и доблест и всеотдаиност в сърцето. Може би в момента тези футболисти ги няма, но има многократно повече фенове които носят идеята за един чист Спартак в сърцата си. Това никога не могат да ни отнемат. А докато идеята е жива, живее и надеждата.
    Баща ми  е  запален Спартаклия още от Колодрумът, от времето на Илия Кирчев и Аллаха. Според него те са играе ли с такова себеотрицание и себераздаване до последно, каквото сега може много рядко да се види и сред Европейските грандове. В последствие по времето на иначе успешният отбор от 80-те  е спрял да ходи на мачове. Казва, че не може да подкрепя играчи който вечер засича по баровете да изпиват повече от него. Сега се видя колко струват болшинството от тези наши "легенди".
   Въпреки, че се беше отказал, винаги още от както съм бил 9-10 годишен ме е поощрявал да ходя на мачове на Спартачето, точно с надеждата ние да приемем любовта към отбора и един ден да го видим такъв какъвто той го е виждал.
   Сега толкова години след последният мач на които съм бил, любовта ми към Спартак е дори по-силна от преди. Не искам да го видя Европейски гранд, искам просто един ден живот и здраве да за веда Баща ми на стадиона, дори и да е този в Тополите и да му покажа, че Спартак е жив, че има футболисти който играят с цялото си сърце и не прикланят глава пред никой, Да заведа и мойте деца и дай Боже те да доживеят дни в който България ще е уредена държава, а Спартак ще мери сили пак с Европеийските грандове.
  Дерзайте Момци, не се отказваите!

и..........в  сърцето!
« Последна редакция: октомври 20, 2010, 09:13:10 от akwarel » Активен

И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Изпечатай  

Отиди на: