Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/spartak/public_html/smf/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Връзка: Идеи и Действия за Съпротива !
1918
февруари 23, 2020, 08:02:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Изпечатай  
Автор Тема: Връзка: Идеи и Действия за Съпротива !  (Прочетена 78545 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
spartakboys1918
Jr. Member
**
Публикации: 70

« Отговор #45 -: октомври 28, 2013, 07:40:08 »

Спартаклии, събудете се! Духът на Спартак е безсмъртен. Няма да мълчим, няма да търпим. Всички заедно и единни Спартак да възродми. Пътят на истината е само един – сега на 30 октомври, да отидем в община Варна сутринта в 9 часа и там на редовната общинска сесия своето гражданско право на едни достойни  и честни спартаклии да защитим. Открито да поискаме диалог с кмета г-н Иван Портних и ОБС – кой, как и защо ограби и погреба една наистина човешка казуа, наречена Спартак (Варна).

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=455040
« Последна редакция: октомври 28, 2013, 07:41:25 от spartakboys1918 » Активен

sodom
core
Sr. Member
*
Публикации: 358

« Отговор #46 -: октомври 28, 2013, 07:44:44 »

http://www.varnautre.bg/2013/10/28/191665-plemen_stilyanov_us_na_spartak_1918_podade_ostavka

Разгеле!!! Почва се нещо, дано е добро!! 
Активен
MASTER
core
Hero Member
*
Публикации: 884

« Отговор #47 -: октомври 28, 2013, 09:38:09 »

Хаха, и какво се почва точно

Стилянов си прибра стадиона и се маха от футболния клуб, където всъщност никога не е бил

Някаква амнезия го е обхванала, да вземем му припомним кой е , и да си обира овреме партакешите от "спортния комплекс"
Активен

...
sodom
core
Sr. Member
*

« Отговор #48 -: октомври 29, 2013, 09:39:45 »

Хаха, и какво се почва точно

Стилянов си прибра стадиона и се маха от футболния клуб, където всъщност никога не е бил

Някаква амнезия го е обхванала, да вземем му припомним кой е , и да си обира овреме партакешите от "спортния комплекс"

Не знам какво по-точно, ти като по-запознат кажи? 
Активен
samsara
core
Hero Member
*
Публикации: 738

« Отговор #49 -: октомври 29, 2013, 10:41:31 »

Ако и сега има хора, които да им се вържат и да повярват на гнусната манипулация, която извършват, значи не са си взели поука, от това, което се случва в клуба през последните години.

п.с. Очаквам утре в общината отново под строй да бъдат докарани "спартаклии" - статисти, които да издигнат плакати от рода на "Не пречете на Спартак", както ги беше организирал янко преди 3 години. Така че,спартаклии, покажете, че ви има !
« Последна редакция: октомври 29, 2013, 10:55:10 от samsara » Активен
pecata
core
Hero Member
*
Публикации: 619

« Отговор #50 -: октомври 29, 2013, 11:34:40 »

AMI DAITE DA SE ORGANIZIRAME TOGAVA I DA OTIDEM.
Активен
spartakboys1918
Jr. Member
**
Публикации: 70

« Отговор #51 -: октомври 29, 2013, 07:46:18 »

УТРЕ 30 ОКТОМВРИ 9:00!
Спартаклии, събудете се! Духът на Спартак е безсмъртен. Няма да мълчим, няма да търпим. Всички заедно и единни Спартак да възродми. Пътят на истината е само един – сега на 30 октомври, да отидем в община Варна сутринта в 9 часа и там на редовната общинска сесия своето гражданско право на едни достойни  и честни спартаклии да защитим. Открито да поискаме диалог с кмета г-н Иван Портних и ОБС – кой, как и защо ограби и погреба една наистина човешка казуа, наречена Спартак (Варна).

Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
Публикации: 2302

« Отговор #52 -: октомври 30, 2013, 10:44:24 »

Скандал за "Спартак" прекрати общинската сесия
Сесията на Варненския общински съвет бе прекратена след сблъсък между спартаклията Иван Петров и бившия общински съветник Иван Недялков. Повод за словесните престрелки стана изказване на Петров, с което той изрази възмущението си от пренебрежителното отношение към спортен комплекс „Спартак” АД през последните години. Преди това бе направено предложение футболният клуб да бъде подпомогнат с 200 хил. лева от общинския бюджет, което предизвика съветника Владимир Тонев да поиска същата помощ и за ПФК „Черно море”.

Иван Петров категорично отхвърли идеята за подпомагане на Спартак и посочи, че това, което искат феновете на отбора, е да се обсъди бъдещето на създаденото акционерно дружество. Иван Петров нарече общинския Янко Станев, който е представител на общината в СК "Спартак", „алчно мекере”.  След скарването председателят на ОбС прекрати сесията и даде 10-минутна почивка.   

http://varna.topnovini.bg/node/57164
Активен

samsara
core
Hero Member
*

« Отговор #53 -: ноември 02, 2013, 11:38:01 »

Активен
samsara
core
Hero Member
*

« Отговор #54 -: ноември 02, 2013, 11:07:44 »

ДА СИ ПРИПОМНИМ: ВЪН ОТ ХРАМА НА СПАРТАК!

Тази публикация е от 29.08.2012 година. От тогава досега нищо не се е променило. Днес е Мъжка Задушница. За това нека си спомним за всички онези, които не само дадоха душата си за „Спартак”, но и да не забравяме тези, които продължават да оглозгват алчно остатъците от футболния клуб.

Големите мъже са Горе и виртуозно игрят на воля пред Господ.

МИШОЦИТЕ са тук и чоплят семки.

http://afera.bg/pozitsia/51555.html
Активен
UncleP
Administrator
Hero Member
Публикации: 891

« Отговор #55 -: ноември 14, 2013, 10:47:48 »

Цитат
Тодор Стойков: Аз и феновете не припознаваме „Спартак 1918“. Дано богат варненец го спаси!

Легендарният баскетболист Тодор Стойков за пореден път изля мъката си по любимия футболен „Спартак 1918“. Той направи изявлението по време на събитие във Варна, в което подкрепи каузата за борба с диабета.
„Колко пъти ще го фалираме нашия отбор? Колкото и да го фалираме, аз съм си от „Спартак“ (Варна). За мен е красноречиво това, че феновете не припознават отбора. Аз съм фен и естествено, че не го припознавам. Припознават го изключително малка част от хора. Надявам се да се намери правилния човек, да дойде и да вземе нещата в свои ръце. Има изключително много богати хора във Варна. Аз съм малко по- далеч и не съм запознат с нещата от кухнята, но явно има много неща, които не са изрядни. На мен не ми харесват. Дай боже да дойде моментът, в който ще ходим на стадиона и ще се радваме на нашия отбор в “А” група. Кои са виновниците? Тези, които са го управлявали досега, няма кой друг да е виновен. Някой е виновен. Тези, които го управляват по този начин и са го докарали до това дередже, те са виновни. Няма друг виновен. Аз с какво мога да помогна. Това, което аз мога да направя, е да изляза пред всички и да кажа – аз съм фен на „Спартак“ (Варна). Не съм го крил никога. Каквото зависи от мен бих направил, доколкото ми е по силите. Но аз няма как да оправя нещата във футболния клуб, защото не съм запознат изцяло с тях“, каза Стойков.

- www.petel.bg

Активен

secutor
core
Hero Member
*
Публикации: 556

« Отговор #56 -: ноември 15, 2013, 02:19:38 »

Тоя ''спартаклия'' по-добре да не се изказва,защото,когато искахме мнението му и подкрепата МУ ,мълчеше като путка!Сега се е сетил за Спартак..Благодарим ти Тошко,ама по-добре си гледай баскетбола и дивидентите от Лукойл
Активен
djio
core
Hero Member
*
Публикации: 1091

« Отговор #57 -: ноември 15, 2013, 09:39:26 »

Тоя ''спартаклия'' по-добре да не се изказва,защото,когато искахме мнението му и подкрепата МУ ,мълчеше като путка!Сега се е сетил за Спартак..Благодарим ти Тошко,ама по-добре си гледай баскетбола и дивидентите от Лукойл

-1
Активен

професионален разбойник
UncleP
Administrator
Hero Member
Публикации: 891

« Отговор #58 -: ноември 15, 2013, 12:20:38 »

secutor-e, тва твоето си е за триене!
Когато от Тошко искахме подкрепа, той си я даде подкрепата.
Бе един от малкото, който дойде да ни подкрепи открито на Общинската сесия през 2010г., когато трябваше да бъдем единни и силни, и когато почти всички  от т.н. ветерани и общественици се извръткаха.
Винаги е заевявал, че е против хората, които затриха клуба ни и е на страната на фенс.
И сега години по-късно отново е един от малкото, който открито заевява категоричната си позиция, при това без никой да го е карал!
За Тошко Стойков само респект, и като спортист, и като фен, и като човек!
Активен

sodom
core
Sr. Member
*

« Отговор #59 -: ноември 15, 2013, 02:12:57 »

Не така, Секуторе, Тошко си е спартаклия по рождение, израсна в Цветния квартал и постоянно ходеше по мачове!
Идваше и на гостувания дори, въпреки че играеше в баскетболния "Черно море" по него време. И винаги ни е подкрепял...и сега му е болно, кокото и на всички нас.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Изпечатай  

Отиди на: