1918
септември 22, 2020, 02:50:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Членски внос, дарения, помощи, финансиранe  (Прочетена 3316 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
UncleP
Administrator
Hero Member
Публикации: 891

« -: септември 08, 2010, 11:25:51 »

Връзка към старата тема: http://www.spartak-varna.net/ipb/index.php?showtopic=13441
« Последна редакция: февруари 06, 2011, 11:02:24 от kickasso » Активен

UncleP
Administrator
Hero Member

« Отговор #1 -: септември 14, 2010, 01:34:34 »

Момците от УС ме помолиха , да напомня, че е добре на следващите два мача да се посъберат малко финанси , ако щете под формата на членски внос за септември, ако щете като дарение.
Знам , 4е мнофо фенс са платили "членски внос" за по няколко месеца напред, знам , 4е е и трудно в момнета, Но трябва поне разходите свързани с домакинстванията, че и за гостуванията на отбора, да успеем да ги поемаме ние - редовите фенс! Не забравяйте , че отбора е създаден от фенове и за фенове!

п.с.
преди 2-3 дни хвърлих половин око на една спретната документация, в която са описани всички приходи от фенс , и съотвтените разходи, всичко си го има черно на бяло, а и се контролира от няколко човека от УС.

п.п.с.
да пусна и тук , временната банкова сметка за набиране на финанси:

Алианц Банк България
BIC: BUINBGSF
IBAN: BG75BUIN95611000031426
Получател: Стефан Руменов Калименов
Основание: Членски внос
« Последна редакция: септември 14, 2010, 01:36:25 от UncleP » Активен

Niksan
core
Sr. Member
*
Публикации: 344

Спартаклия

« Отговор #2 -: септември 14, 2010, 02:40:09 »

Бих си позволил да дам един съвет, който бях предложил и в предишният форум. Не може ли да се напечатат календари с нашият отбор и да се продават на примерно цена 10 лева. Себестойността на 1 брой такъв календар е под или около 2 лева. С останалите пари спокойно може да се помогне на клуба. Или примерно запалки, химикалки и ключодържатели. Само като идея.
« Последна редакция: септември 14, 2010, 02:42:56 от Niksan » Активен

akwarel
core
Full Member
*
Публикации: 213

« Отговор #3 -: септември 15, 2010, 10:58:09 »

с  радост  бих  си купил  един календар  ..........а  някой  на  ясно ли  е  с  въпроса  за  ВХОД  на  мачовете  ?
Активен

И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
zafe
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #4 -: септември 19, 2010, 11:00:03 »

аз веднъж си казах мнението ама никои не отбира от думи.
без всеки да се барка редовно с пари няма да я бъде нащта но явно пал ще повтарям..........
да се види в едно студио колко струва да се направят 4ленски карти като ли4ните ламинирани с снимки " газариика"ако струва 10 даваите я по 20 но всеки 6те се кефи на предобивката си
да се изкарат наи накрая тея прословути фанелки и за фенс да могат да си купят ако са по 25 даите ги  по 40, пак много хора 6те си купят
всеки би дал пари но да си има по нещто в къщи -запалки, календари какво ли не още , все пак да не забравяме 4е като дава 4овек и  да полу4и нещо насреща

това е от мене умните глави да помислят ама хммммм като се замисля много време нямаме да мислим
Активен
UncleP
Administrator
Hero Member

« Отговор #5 -: септември 21, 2010, 11:00:27 »

утре/днес, на мачо, преди да влезете на т.н. стадион/терен/игрище ,
моля, огледайте се евентуално за т.н. "кутии" за дарения(взаимопомощ,съпричастност,спомоществователство),
и помогнете за оцеляването, развитието и бъдещето на нашия Спартак!

« Последна редакция: септември 21, 2010, 11:01:46 от UncleP » Активен

cnAp7a4ko0`
Jr. Member
**
Публикации: 64

« Отговор #6 -: септември 22, 2010, 04:21:15 »

аз веднъж си казах мнението ама никои не отбира от думи.
без всеки да се барка редовно с пари няма да я бъде нащта но явно пал ще повтарям..........
да се види в едно студио колко струва да се направят 4ленски карти като ли4ните ламинирани с снимки " газариика"ако струва 10 даваите я по 20 но всеки 6те се кефи на предобивката си
да се изкарат наи накрая тея прословути фанелки и за фенс да могат да си купят ако са по 25 даите ги  по 40, пак много хора 6те си купят
всеки би дал пари но да си има по нещто в къщи -запалки, календари какво ли не още , все пак да не забравяме 4е като дава 4овек и  да полу4и нещо насреща

това е от мене умните глави да помислят ама хммммм като се замисля много време нямаме да мислим

i az mislq 4e tova e na4ina 4lenski karti,ekipi ala bala i razbira se v kutiite e mnogo vajno koito ima vazmojnost da pusne :}
Активен
cnAp7a4ko0`
Jr. Member
**
Публикации: 64

« Отговор #7 -: септември 22, 2010, 07:25:04 »

Absoliutno :}!Misalta mi e 4e edva li 6te e 4ak takav problem da dadem 20 leva za 4lenski karti koito trqbva da sa 10 naprimer ili 10 leva za kalendar4e koeto e 2 se pak parite otivat za NASHIQ OTBOR :]
Активен
falcon_fan
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #8 -: октомври 14, 2010, 02:11:53 »

Здравейте,

Мисля, че думите на "zafe" трябва да бъдат взети под особено внимание. Имам известен опит с организирането на благотворителни кампании (на така наречените кутии и тем подобни). Равносметката ми е, че когато се предлага нещо насреща хората са много по склонни да "дарят" средства ( а и да се опъне една масичка на поляната би привлекло много повече внимание отколкото просто кутиите). Фактите говорят, че хората се радват на символиката която един сувенир би им донесъл (членска карта, календар, химикалка). И все пак това са джунджорийки, които не струват нищо черно на бяло, а биха се отплатили повече от благодарно. Трябва да се мисли капиталистически

Поздрави
Активен
Niksan
core
Sr. Member
*
Публикации: 344

Спартаклия

« Отговор #9 -: октомври 14, 2010, 02:16:05 »

Като знам долу до гарата китайския склад и химикалките по 11 стотинки, по 4 лева да се пусне такъв химикал с надпис "Спартак", пепелник или чаша, ще е много по-вървежно, наистина. Пък и това си е сувенир, ще топли сърцето дори само като го погледне човек /говоря за по-обикновени хора, не върли фенс/
Активен

nekaflud
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #10 -: октомври 16, 2010, 11:06:18 »

Членски карти или ключодържатели звучи добре според мен 
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: