Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/spartak/public_html/smf/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
инжстр. ведомствен отбор vs СПАРТАК ВАРНА
1918
януари 28, 2020, 04:07:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: инжстр. ведомствен отбор vs СПАРТАК ВАРНА  (Прочетена 2032 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
UncleP
Administrator
Hero Member
Публикации: 891

« -: септември 08, 2010, 10:41:44 »

Връзка към старата тема, започната от "Мъка" : http://www.spartak-varna.net/ipb/index.php?showtopic=17214
« Последна редакция: септември 08, 2010, 10:42:52 от UncleP » Активен

BLUE_WHITE_FAN
Moderator
Full Member
Публикации: 163

« Отговор #1 -: октомври 13, 2010, 03:01:36 »

Не знам дали е за тази тема, но все пак.Много жалко за момчето
С присъда, Варненският районен съд наложи условно наказание на 24-годишен младеж за нанесена лека телесна повреда на полицай, при изпълнение на службата му по опазване на обществения ред. Съдът наложи на Владислав Димитров наказание от 6 месеца лишаване от свобода, отложено с 3 години изпитателен срок, затова че на 29 август т.г. по време на футболен мач на стадион "Спартак" във Варна, причинил лека телесна повреда на полицай, изразяваща се в контузия на гръдния кош, ожулвания и охлузвания в областта на лакътна и колянна става. Инцидентът възникнал през второто полувреме на футболната среща между отборите на "Спартак 1918" и фенския клуб на "Соколите" след стълкновение мужду феновете от двете агитки. Охраняващите спортната проява полицейски служители изградили кордон, за да предодвратят по-сериозен физически сблъсък между феновете. Подсъдимият се опитал да разкъса кордона, ритнал силно един от служителите на реда, при което той паднал и получил телесни наранявания.
Присъдата подлежи на обжалване в 15-дневен срок.
Активен
djio
core
Hero Member
*
Публикации: 1091

« Отговор #2 -: октомври 13, 2010, 03:06:22 »

да бе мирно седяло не би чудо видяло.....за ушатия говоря
Активен

професионален разбойник
headhunter-79
Moderator
Hero Member
Публикации: 2302

« Отговор #3 -: октомври 13, 2010, 03:12:21 »

да бе мирно седяло не би чудо видяло.....за ушатия говоря
na tozi i na onq sus (s4upeniq) nos ni6to im nqmalo,Paru6ev gi nakaral da si vadqt fal6ivi medicinski i da sudqt fenovete...
Активен

djio
core
Hero Member
*
Публикации: 1091

« Отговор #4 -: октомври 13, 2010, 03:22:21 »

НН, присъдата е поради факта че е посегнато на полицай и не зависи от степента на телесната повреда....в случая на ушатия нищо му няма - натъртване и охлузвания

отделно че куките хващат човек, казват този беше и въпроса за съда приключва - иди доказвай че нямаш сестра...по тези дела специално така стоят нещата
Активен

професионален разбойник
headhunter-79
Moderator
Hero Member
Публикации: 2302

« Отговор #5 -: октомври 13, 2010, 03:24:17 »

prisudata qsna,vuprosa e 4e 6te ima i iskove s/u tqh(na6te mom4eta)
Активен

akwarel
core
Full Member
*
Публикации: 213

« Отговор #6 -: октомври 13, 2010, 10:22:40 »

Деянието     на  осъдения  не  съм  видял ,но видях  как  го преби  въпросния  полицай (докато  го налагаше  викаше "ще  ме удряш  а  ? "  )   та  ....ако  реши да  ме  призове  в  съда  .........нека  да  разчита  на  гражданската  ми  съвест  ----ще  дойда!
Активен

И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: