1918
септември 19, 2020, 07:56:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Трансферите по света  (Прочетена 1943 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
headhunter-79
Moderator
Hero Member
Публикации: 2302

« -: септември 08, 2010, 11:43:10 »

http://www.spartak-varna.net/ipb/index.php?showtopic=2417
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member

« Отговор #1 -: ноември 05, 2010, 09:58:22 »

Младата звезда на Андерлехт Ромелу Лукаку призна, че иска да облече екипа на Челси.

Нападателят, който е обект на интерес от страна на "сините", Реал Мадрид и Арсенал, заяви:

"Когато отидох на стадиона на "сините", щях да се разплача. Обичам Челси! Иска да спечеля Шампионската лига, но не веднъж, а на няколко пъти. Денят, в който подпиша с отбора на Челси ще бъде единственият път, в който аз и моите родители ще плачеме заедно".

Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member

« Отговор #2 -: февруари 01, 2011, 07:14:44 »

И Давид Луиш уреден за “Стамфорд Бридж”
01.02.2011 02:10
Сините се разбраха с Бенфика за централния защитник малко преди затварянето на трансферния прозорец

Челси завърши напрегнатия последен ден от трансферния период и с привличането на Давид Луиш от Бенфика.

Португалският клуб обяви на Стоковата борса, че двата клуба са се  разбрали за бразилския защитник, за когото англичаните ще платят 21,4 милиона паунда и ще добавят младия Неманя Матич. Така сделката става на стойност 25 милиона лири, като първоначално клубът ще даде 17,1 милиона, а до 2013-а година ще добави и останалите 4,3 милиона.

Идването на Луиш определено може да бъде прието като изненада, след като през уикенда лисабонския клуб официално обяви, че трансферът е пропаднал и двата клуба не са успели да се разберат.

В крайна сметка обаче бе постигнато споразумение, с което Карло Анчелоти до голяма степен ще реши проблемите си в защита и се сдобива със солиден централен бранител.
« Последна редакция: февруари 02, 2011, 07:09:13 от headhunter-79 » Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member

« Отговор #3 -: февруари 01, 2011, 07:19:22 »

Окончателно: Челси подписа с Торес и счупи британския трансферен рекорд

Челси счупи британския трансферен рекорд като плати според непотвърдена информация 50 млн. паунда, за да си осигури услугите на нападателя Фернандо Торес. 26-годишният испански национал подписа за 5,5 г. със „сините”, а трансферът бе обявен на официалната страница на клуба половин час след затварянето на зимния пазар. Въпреки това, договорът между Торес и Челси е бил подписан навреме.

„Това е целта на всеки футболист – да се опита да играе за един от най-големите клубове в света”, заяви футболистът.

„Те са един от най-големите отбори в Европа и винаги се борят за всичко.”

Би Би Си съобщава, че подписите върху договора са били сложени малко преди изтичането на крайния срок в драматичния понеделнишки ден, като Челси и Ливърпул успяха да осъществят четирите най-големи трансфери на деня.

Тимът от „Анфийлд” изглежда запълни дупката от напускането на Торес, подписвайки с двама нападатели – уругваеца Луис Суарес от Аякс за 22,7 млн. паунда и Анди Керъл от Нюкасъл за 35 млн.

Челси също така си осигури подписа на защитника на Бенфика Давид Луис за непотвърдените 21,3 млн. паунда.

Но трансферът на Торес направи ясен знак, че клубът продължава да бъде сила на трансферния пазар.

Торес, световен шампион през 2010 и европейски шампион през 2008 с Испания, прекара три години и половина в Ливърпул, след като се присъедини от Атлетико Мадрид за сума от 20 млн. паунда. На „Анфийлд” Ел Ниньо отбеляза 81 гола в 142 мача.

„Толкова съм щастлив и горд да бъда тук”, добави Торес, който има пълното право да играе в Шампионската лига, защото този сезон се е състезавал само в Лига Европа, и може да срещне Ливърпул в дербито на Висшата лига в неделя.

„Последните два, три, четири дни бяха много тежки за мен. Наистина съм щастлив – това е голям клуб. Подготвен съм за това предизвикателство.”

„Знам, че има много големи играчи тук и ще работя много, за да си спечеля място в отбора.”

„С нетърпение очаквам да помагам много на новите ми съотборници този сезон и за много години напред.”

„Мечтата ми е да спечеля Шампионската лига и съм сигурен, че мога да го направя с Челси.”

Торес се превръща в четвъртият най-скъп трансфер в света след Кристиано Роналдо, Златан Ибрахимович и Кака
...........
Dano si struva,vajnoto e ,4e po dumite mu si li4i,4e e napravil kra4ka na pred
« Последна редакция: февруари 02, 2011, 07:09:46 от headhunter-79 » Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member

« Отговор #4 -: февруари 01, 2011, 07:30:41 »

Ливърпул  Взима Керъл за 35 милиона

Анди Керъл пристига на базата на Ливърпул
Отборите на Ливърпул и Нюкасъл постигнаха споразумение относно трансферната цена за нападателя Анди Керъл, съобщава клубният сайт на мърсисайдци.

От Нюкасъл са приели офертата на Ливърпул за Керъл, която е на стойност 35 милиона паунда. До този момента рекордът за най-голяма трансферна сума се държеше от Манчестър Сити, който плати 32 млн. за бразилеца Робиньо.

Ръководството на Нюкасъл е дало разрешение на Ливърпул да започне преговори с Анди Керъл за уточняването на неговите лични условия. Според последните информации, агентът на играча вече се е разбрал за персоналните изисквания на играча.

В момента Анди Керъл пътува за Ливърпул, където той трябва да премине медицински прегледи.
...........................................................
Официално: Суарес подписа за пет години и половина с Ливърпул

Луис Суарес мина медицинските тестове в Ливърпул, подписва до часове
Уругвайският национал Луис Суарес официално подписа своя договор с Ливърпул. Новината бе потвърдена от мърсисайдския клуб.

24-годишният футболист парафира контракт за пет години и половина с мърсисайдци.

Ливърпул ще плати 24 милиона паунда на Аякс за уругвайския нападател.

Луис Суарес ще играе с номер 7 в Ливърпул и неговият дебют се очаква да бъде в предстоящото дерби с Челси.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: