1918
септември 20, 2020, 12:29:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Лига Европа, мачове, коментари и т.н.  (Прочетена 14862 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #15 -: февруари 25, 2011, 08:36:02 »

Станаха ясни всички осминафинални двойки в Лига Европа
 

Тази вечер се изиграха почти всички реванши от шеснайсетинафиналите на турнира Лига Европа. Във вторник руският ЦСКА (Москва) стана първият осминафиналист в надпреварата, а днес съдбата му бе последвана от още 15 отбора.

След завършването на мачовете от 1/16 финалите станаха ясни и осминафиналните двойки във втория по сила европейски клубен турнир:

ЦСКА (Москва) – Порто

Бенфика – ПСЖ

Динамо (Киев) – Манчестър Сити

Твенте – Зенит

ПСВ – Рейнджърс

Байер Леверкузен – Виляреал

Аякс – Спартак (Москва)

Ливърпул – Спортинг Брага

Първите мачове са на 10-и март, а реваншите на 17-и март.
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #16 -: февруари 25, 2011, 08:54:49 »

http://www.youtube.com/watch?v=weS2VkIVxnA&feature=player_embedded
Napoli  
Активен

Niksan
core
Sr. Member
*
Публикации: 344


Спартаклия


« Отговор #17 -: февруари 25, 2011, 08:55:09 »

Снощи един Синьо-Бял отбор го сложи на един зелено-бял отбор в 90-ата минута. Жалко че ги няма посерковците Селтик, че да има ново слагане.
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #18 -: февруари 25, 2011, 08:57:42 »

Aris:7000 navun

http://www.youtube.com/watch?v=Koy4UsKkhkg&feature=player_embedded
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #19 -: март 11, 2011, 06:35:16 »

Байер Леверкузен 2:3 Виляреал
33' 1:0 Кадлец
42' 1:1 Роси
70' 1:2 Нилмар
72' 2:2 Кастро
90+4' 2:3 Нилмар

ЦСКА (Москва) 0:1 Порто
70' 0:1 Гуарин

ПСВ Айндховен 0:0 Глазгоу Рейнджърс

Спортинг Брага 1:0 Ливърпул
18' 1:0 Алан (дузпа)

Аякс – Спартак Москва 0:1
57' 0:1 Алекс

Бенфика – ПСЖ 2:1
14' 0:1 Люиндула
42' 1:1 Перейра
'81' 2:1 Франко

Динамо Киев – Манчестър Сити 2:0
25' 1:0 Шевченко
77' 2:0 Гусев

Твенте – Зенит 3:0
25' 1:0 Де Йонг
56' 2:0 Ландзаат
90' 3:0 Де Йонг
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #20 -: март 18, 2011, 11:14:16 »

Порой от изненади в 1/8-финалите на Лига Европа
18 март 2011 00:09
Автор: Теодор Ризов   

Ливърпул, Сити и Зенит изхвърчаха от турнира; Михайлов и Манолев се класираха на 1/4-финали

Порой от изненади беляза 1/8-финалната фаза на Лига Европа. Три от фаворитите в турнира през този сезон Ливърпул, Манчестър Сити и Зенит изхвърчаха от надпреварата. На 1/4-финалите участие ще вземат два отбора с българи - Твенте с Николай Михайлов и ПСВ Айндховен със Станислав Манолев.

Интересното е, че сред най-добрите 8 в Лига Европа през тази кампания няма да има тимове от "великите сили" на Стария континент Англия, Германия, Италия и Франция. Испания и Русия пък останаха само с по един представител в тази фаза - съответно Виляреал и Спартак Москва.

С най-много представители в 1/4-финалите е Португалия - 3 в лицето на Порто, Бенфика и Брага. С 2 е Холандия (Твенте и ПСВ), а с по един - Испания (Виляреал), Русия (Спартак) и Украйна (Динамо Киев).

Ето и всички резултати от 1/8-финалите в Лига Европа:

Манчестър Сити - Динамо Киев 1-0 (1-0) - 1-2 (общ резултат)
1-0 Коларов (39)

ПСЖ - Бенфика 1-1 (1-1) - 2-3
0-1 Гайтан (27)
1-1 Бодмер (35)

Спартак Москва - Аякс 3-0 (2-0) - 4-0
1-0 Комбаров (21)
2-0 Уелитон (30)
3-0 Алекс (54)

Зенит - Твенте 2-0 (2-0) - 2-3
1-0 Широков (16)
2-0 Кержаков (37)

Порто - ЦСКА Москва 2-1 (2-1) - 3-1
1-0 Хълк (1)
2-0 Гуарин (24)
2-1 Тошич (29)

Ливърпул - Брага 0-0 (0-0) - 0-1

Рейнджърс - ПСВ 0-1 (0-1) - 0-1
0-1 Ленс (13)

Виляреал - Леверкузен 2-1 (1-0) - 5-3
1-0 Касорла (33)
2-0 Роси (61)
2-1 Дердийок (82)
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #21 -: март 18, 2011, 02:23:05 »

Манолев срещу Бенфика, Михайлов срещу Виляреал на 1/4-финалите в ЛЕ

Ето и 1/4-финалните двойки:

Порто - Спартак Москва

Бенфика - ПСВ Айндховен

Виляреал - Твенте

Брага - Динамо Киев

1/2-финалните сблъсъци:

1. Брага/Динамо Киев - Бенфика/ПСВ Айндховен

2. Порто/Спартак Москва - Виляреал/Твенте

Символичен домакин на финала ще бъде победителят от полуфинал номер 2.

Първите мачове от четвъртфиналите ще се състоят на 7 април, а реваншите са седмица по-късно - на 14.04.
http://gong.bg/view_article.php?article_id=191925
Активен

Tepisti
core
Hero Member
*
Публикации: 817


« Отговор #22 -: май 18, 2011, 02:32:17 »

Тунайт, дъ файнъл !

http://www.youtube.com/watch?v=EK7gQrFj6TI
Активен
Tepisti
core
Hero Member
*
Публикации: 817


« Отговор #23 -: август 05, 2011, 09:21:15 »

Spartak Trnava - Levski sofia





Crvena Zvezda-Ventspils




Maribor - Maccabi Haifa


Активен
headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #24 -: август 05, 2011, 05:49:50 »

Levski pak klasirali otbor za liga evropa 
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #25 -: август 26, 2011, 08:39:05 »

2011/2012
Група A
Тотнъм
Рубин Казан
ПАОК
Шамроук Роувърс

Група B
ФК Копенхаген
Стандарт Лиеж
Хановер 96
Ворскла Полтава

Група C
ПСВ Айндховен
Апоел Тел Авив
Рапид Букурещ
Легия Варшава

Група D
Спортинг Лисабон
Лацио
Цюрих
Васлуй

Група E
Динамо Киев
Бешикташ
Стоук Сити
Макаби Тел Авив

Група F
ПСЖ
Атлетик Билбао
Залцбург
Слован Братислава

Група G
АЗ Алкмаар
Металист Харков
Аустрия Виена
Малмьо

Група H
Брага
Брюж
Бирмингам
Марибор

Група I
Атлетико Мадрид
Удинезе
Рен
Сион

Група J
Шалке 04
Стяуа
Макаби Хайфа
АЕК Ларнака
Група K
Твенте
Фулъм
Одензе
Висла Краков

Група L
Андерлехт
АЕК Атина
Локомотив Москва
Щурм Грац
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #26 -: септември 30, 2011, 08:04:10 »

Всички резултати от 2-ия кръг на групите в Лига Европа:

Група А

Рубин Казан - ПАОК Солун 2:2

Тотнъм - Шамрок Роувърс 3:1

Класиране:

1. Рубин 4 т.

2. Тотнъм 4

3. ПАОК 2

4. Шамрок Роувърс 0

 

Група B

Стандарт Лиеж - ФК Копенхаген 3:0

Ворскла Полтава - Хановер 1:2

Класиране:

 1. Стандарт Лиеж 4 т.

2. Хановер 4

3. Копенхаген 3

4. Ворскла 0

 

Група C

Легия Варшава - Апоел Тел Авив 3:2

Рапид Букурещ - ПСВ Айндховен 1:3

Класиране:

1. ПСВ Айндховен 6 т.

2. Легия Варшава 3

3. Рапид Букурещ 3

4. Апоел Тел Авив 0

 

Група D

Васлуй - Цюрих 2:2

Спортинг Лисабон - Лацио 2:1

Класиране:

1. Спортинг 6 т.

2. Васлуй 2

3. Лацио 1

4. Цюрих 1

 

Група E

Макаби Тел Авив - Динамо Киев 1:1

Стоук Сити - Бешикташ 2:1

Класиране:

1. Стоук Сити 4 т.

2. Бешикташ 3

3. Динамо Киев 2

4. Макаби Тел Авив 1

 

Група F

Атлетик Билбао - Париж Сен Жермен 2:0

Ред Бул Залцбург - Слован Братислава 3:0

Класиране:

1. Атлетик Билбао 6 т.

2. Залцбург 3

3. ПСЖ 3

4. Слован 0

 

Група G

Малмьо - Австрия Виена 1:2

Металист Харков - АЗ Алкмаар 1:1

Класиране:

1. АЗ Алкмаар 4 т.

2. Металист Харков 4

3. Аустрия Виена 3

4. Малмьо 0

 

Група H

Брага - Брюж 1:2

Марибор - Бирмингам Сити 1:2

Класиране:

1. Брюж 6 т.

2. Брага 3

3. Бирмингам Сити 3

4. Марибор 0

 

Група I

Селтик - Удинезе 1:1

Рен - Атлетико Мадрид 1:1

Класиране:

1. Атлетико Мадрид 4 т.

2. Удинезе 4

3. Рен 1

4. Селтик 1

 

Група J

АЕК Ларнака - Стяуа Букурещ 1:1

Шалке - Макаби Хайфа 1:1

Класиране:

1. Шалке 4 т.

2. Макаби Хайфа 3

3. Стяуа 2

4. АЕК Ларнака 1

 

Група K

Твенте Еншеде - Висла Краков 4:1

Одензе - Фулъм 0:2

Класиране:

1. Твенте 4

2. Фулъм 4

3. Одензе 3

4. Висла 0

 

Група L

Локомотив Москва - Андерлехт 0:2

АЕК Атина - Щурм Грац 1:2

Класиране:

1. Андерлехт 6 т.

2. Локомотив Москва 3

3. Щурм 3

4. АЕК Атина 0
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #27 -: септември 30, 2011, 10:03:22 »

 
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #28 -: декември 16, 2011, 05:28:10 »

1/16-ФИНАЛИ

1. Порто - Манчестър Сити

2. Аякс - Манчестър Юнайтед

3. Локомотив Москва - Атлетик Билбао

4. Залцбург - Металист Харков

5. Стоук Сити - Валенсия

6. Рубин Казан - Олимпиакос

7. АЗ Алкмаар - Андерлехт

8. Лацио - Атлетико Мадрид

9. Стяуа - Твенте

10. Виктория Пилзен - Шалке 04

11. Висла Краков - Стандарт Лиеж

12. Брага - Бешикташ

13. Удинезе - ПАОК

14. Трабзонспор - ПСВ Айндховен

15. Хановер - Брюж

16. Легия Варшава - Спортинг Лисабон

Първите мачове от тази фаза на надпреварата ще се играят на 16 и 23 февруари, като почти сигурно ще настъпят промени, които ще бъдат обявени по-късно от УЕФА.

1/8-ФИНАЛИ

1. Залцбург / Металист Харков - Рубин Казан / Олимпиакос

2. Легия Варшава / Спортинг Лисабон - Порто / Манчестър Сити

3. Стяуа / Твенте - Виктория Пилзен / Шалке 04

4. Висла Краков / Стандарт Лиеж - Хановер - Брюж

5. Стоук Сити / Валенсия - Трабзонспор / ПСВ Айндховен

6. АЗ Алкмаар / Андерлехт - Удинезе / ПАОК

7. Лацио / Атлетико - Брага / Бешикташ

8. Аякс - Манчестър Юнайтед - Локомотив Москва - Атлетик Билбао

Активен

Tepisti
core
Hero Member
*
Публикации: 817


« Отговор #29 -: февруари 17, 2012, 08:36:16 »

Wisla Krakow - Standard Liege 16/02/2012





ПАОК в Удине !   :
http://www.youtube.com/watch?v=MvypMuHxwIA&feature=player_embedded

т'ва е любов....
« Последна редакция: февруари 18, 2012, 10:26:10 от Tepisti » Активен
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!