1918
септември 19, 2020, 11:36:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Лига Европа, мачове, коментари и т.н.  (Прочетена 14861 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« -: септември 08, 2010, 11:39:52 »

http://www.spartak-varna.net/ipb/index.php?showtopic=3242
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #1 -: септември 16, 2010, 09:20:31 »

K1-20:00
Футбол. "Левски" - "Гент"/Белгия/, среща от турнира на Лига Европа - пряко предаване от стадион "Георги Аспарухов"
.......
RingBg-20:05 ПРЯКО: УЕФА Лига Европа, Залцбург - Манчестър Сити
........
RingBg-22:00 ПРЯКО: УЕФА Лига Европа, Ливърпул - Стяуа
.......
ProBg-22:00-Лига Европа. Бешикташ - ЦСКА


Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #2 -: септември 17, 2010, 08:07:45 »

Крайни резултати в Лига Европа
 

Приключиха мачовете от първия кръг в груповата фаза на Лига Европа. Резултатите:












Група "А"   Ювентус - Лех   3:3
    Залцбург - Манчестър с   0:2
Група "В"   Арис - Атлетико М.   1:0
    Леверкузен - Розенборг   4:0
Група "С"   Левски Сф. - АА Гент   3:2
    Лил - Спортинг   1:2
Група "D"   ФК Брюж - ПАОК   1:1
    Динамо Загреб - Виляреал   2:0
Група "Е"   АЗ Алкмаар - Шериф Тираспол   2:1
    Динамо Киев - БАТЕ Борисов   2:2
Група "F"   Лозана - ЦСКА Москва   0:3
    Спарта Пр. - Палермо   3:2
Група "G"   АЕК атина - Хайдук Сплит   3:1
    Андерлехт - Зенит   1:3
Група "H"   Хетафе - Одензе   2:1
    Щутгарт - Йънг Бойс   3:0
Група "I"   Дебрецен - Металист Харков   0:5
    ПСВ Айндховен - Сампдория   1:1
Група "J"   Карпати Лвов - Дортмунд   3:4
    Севиля - ПСЖ   0:1
Група "K"   Ливърпул - Стяуа   4:1
    Наполи - Утрехт   0:0
Група "L"   Бешикташ - ЦСКА Сф   1:0
    Фк Порто - Рапид виена
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #3 -: октомври 01, 2010, 06:46:27 »

Крайни резултати от мачовете в Лига Европа
 

Крайните резултати от Лига Европа:

Група "А"

Лех - Залцбург 2:0
Манчестър Сити - Ювентус 1:1

Класиране до момента:
1: Лех 4 т.
2. Ман. Сити 4 т.
3. Ювентус 2 т.
4. Залцбург 0 т.

Група "В"

Атлетико (Мадрид) - Леверкузен 1:1
Розенборг - Арис 2:1

Класиране до момента:
1. Леверкузен 4 т.
2. Арис 3 т.
3. Розенборг 3 т.
4. Атлетико Мадрид 1.

Група "С"

Спортинг - Левски 5:0
Гент - Лил 1:1

Класиране до момента:
1. Спортинг 6 т.
2. Левски 3 т.
3. Гент 1 т.
4. Лил 1 т.

Група "D"

ПАОК - Динамко (Загреб) 1:0
Виляреал - Брюж 2:1

Класиране до момента:
1. ПАОК 4 т.
2. Динамо Загреб 3 т.
3. Виляреал 3 т.
4. Брюж 1 т.

Група "Е"

БАТЕ - Аз Алкмаар 4:1
Шериф - Динамо Киев 2:0

Класиране до момента:
1.  БАТЕ 4 т.
2. Шериф 3 т.
3. АЗ 3 т.
4. Динамо Киев 1.

Група "F"

ЦСКА (Москва) - Спарта (Прага) 3:0
Палермо - Позана 1:0

Класиране до момента:
1. ЦСКА 6 т.
2. Палермо 3 т.
3. Спарта 3 т.
4. Лозана 0 т.

Група "G"

Хайдук - Андерлехт 1:0
Зенит - АЕК 4:2

Класиране до момента:
1. Зенит 6 т.
2. АЕК 3 т.
3. Хайдук 3 т.
4. Андерлехт 0 т.

Група "H"

Одензе - Щутгарт 1:2
Йънг Бойс - Хетафе 2:0

Класиране до момента:
1. Щутгарт 6 т.
2. Хетафе 3 т
3. Йънг Бойс 3 т.
4. Одензе;

Група "I"

Meталист (Харков) - ПСВ Айндховен 0:2
Сампдория - Дебрецен 1:0

Класиране до момента:
1. ПСВ 4 т.
2. Самп  4 т.
3. Металист 3 т.
4. Дебреден 0 т.

Група "J"

Борусия (Дортмунд) - Севиля 0:1
ПСЖ - Карпати 2:0

Класиране до момента::
1. ПСЖ 6 т.
2. Бодмунд 3 т.
3. Севиля 3 т.
4. Карпати 0

Група "К"

Утрехт - Ливърпул 0:0
Стяуа - Наполи 3:3

Класиране до момента:
1. Ливърпул 4 т.
2. Наполи 2 т.
3. Утрехт 2 т.
4. Стяуа 1 т.
Група "L"

ЦСКА - Порто 0:1
Рапид (Виена) - Бешикташ 1:2
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #4 -: октомври 22, 2010, 09:15:24 »

Резултати и класиране в Лига Европа
22 октомври 2010 01:20Размер на шрифта: T- | T | T+

Резултати от изиграните мачове в Лига Европа и класиране в групите:
 
Група А:
 
Манчестър Сити – Лех Познан 3:1
Ред Бул Залцбург – Ювентус 1:1
 
Класиране:
1. Манчестър Сити 7
2. Лех Познан 4
3. Ювентус 3
4. Ред Бул Залцбург 1
 
Група В:
 
Атлетико Мадрид – Розенборг 3:0
Арис Солун – Байер Леверкузен 0:0
 
Класиране:
1. Байер Леверкузен 5
2. Арис Солун 4
3. Атлетико Мадрид 4
4. Розенборг 3
 
Група С:
 
Спортинг – Гент 5:1
Лил – Левски 1:0
 
Класиране:
1. Спортинг 9
2. Лил 4
3. Левски 3
4. Гент 1
 
Група D:
 
Виляреал – ПАОЛ 1:0
Динамо Загреб – Брюж 0:0
 
Класиране:
1. Виляреал 6
2. ПАОК 4
3. Динамо Загреб 4
4. Брюж 2
 
Група Е:
 
Шериф – БАТЕ 0:1
АЗ Алкмаар – Динамо Киев 1:2
 
Класиране:
1. БАТЕ 7
2. Динамо Киев 4
3. АЗ Алкмаар 3
4. Шериф 3
 
Група F:
 
Палермо – ЦСКА Москва 0:3
Спарта Прага – Лозана 3:3
 
Класиране:
1. ЦСКА Москва 9
2. Спарта Прага 4
3. Палермо 3
4. Лозана 1
 
Група G:
 
Андерлехт – АЕК 3:0
Зенит – Хайдук 2:0
 
Класиране:
1. Зенит 9
2. Андерлехт 3
3. АЕК 3
4. Хайдук 3
 
Група Н:
 
Щутгарт – Хетафе 1:0
Йънг Бойс – Одензе 4:2
 
Класиране:
1. Щутгарт 9
2. Йънг Бойс 6
3. Хетафе 3
4. Одензе 0
 
Група I:
 
Дебрецен – ПСВ Айндховен 1:2
Металист – Сампдория 2:1
 
Класиране:
1. ПСВ Айндховен 7
2. Металист 6
3. Сампдория 4
4. Дебрецен 0
 
Група J:
 
Борусия Дортмунд – ПСЖ 1:1
Карпати – Севиля 0:1
 
Класиране:
1. ПСЖ 7
2. Севиля 6
3. Борусия Дортмунд 4
4. Карпати 0
 
Група К:
 
Наполи – Ливърпул 0:0
Утрехт – Стяуа 1:1
 
Класиране:
1. Ливърпул 5
2. Наполи 3
3. Утрехт 3
4. Стяуа 2
 
Група L:
 
Бешикташ – Порто 1:3
ЦСКА – Рапид Виена 0:2
 
Класиране:
1. Порто 9
2. Бешикташ 6
3. Рапид Виена 3
4. ЦСКА 0
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #5 -: ноември 05, 2010, 09:33:17 »

Група А:
 
Лех Познан – Манчестър Сити 3:1
Ювентус – Ред Бул Залцбург 0:0
 
Класиране:
1. Лех Познан 7
2. Манчестър Сити 7
3. Ювентус 4
4. Ред Бул Залцбург 2
 
Група В:
 
Розенборг – Атлетико Мадрид 1:2
Байер Леверкузен – Арис Солун 1:0
 
Класиране:
1. Байер Леверкузен 8
2. Атлетико Мадрид 7
3. Арис Солун 4
4. Розенборг 3
 
Група С:
 
Гент – Спортинг 3:1
Левски – Лил 2:2
 
Класиране:
1. Спортинг 9
2. Лил 5
3. Левски 4
4. Гент 4
 
Група D:
 
ПАОК – Виляреал 1:0
Брюж – Динамо Загреб 0:2
 
Класиране:
1. ПАОК 7
2. Динамо Загреб 7
3. Виляреал 6
4. Брюж 2
 
Група Е:
 
БАТЕ – Шериф 3:1
Динамо Киев – АЗ Алкмаар 2:0
 
Класиране:
1. БАТЕ 10
2. Динамо Киев 7
3. АЗ Алкмаар 3
4. Шериф 3
 
Група F:
 
Лозана – Спарта Прага 1:3
ЦСКА Москва – Палермо 3:1
 
Класиране:
1. ЦСКА Москва 12
2. Спарта Прага 7
3. Палермо 3
4. Лозана 1
 
Група G:
 
АЕК – Андерлехт 1:1
Хайдук – Зенит 2:3
 
Класиране:
1. Зенит 12
2. Андерлехт 4
3. АЕК 4
4. Хайдук 3
 
Група Н:
 
Хетафе – Щутгарт 0:3
Одензе – Йънг Бойс 2:0
 
Класиране:
1. Щутгарт 12
2. Йънг Бойс 6
3. Хетафе 3
4. Одензе 3
 
Група I:
 
Сампдория – Металист 0:0
ПСВ Айндховен – Дебрецен 3:0
 
Класиране:
1. ПСВ Айндховен 10
2. Металист 7
3. Сампдория 5
4. Дебрецен 0
 
Група J:
 
Севиля – Карпати 4:0
Пари Сен Жермен – Борусия Дортмунд 0:0
 
Класиране:
1. Севиля 9
2. Пари Сен Жермен 8
3. Борусия Дортмунд 5
4. Карпати 0
 
Група К:
 
Ливърпул – Наполи 3:1
Стяуа – Утрехт 3:1
 
Класиране:
1. Ливърпул 8
2. Стяуа 5
3. Наполи 3
4. Утрехт 3
 
Група L:
 
Порто – Бешикташ 1:1
Рапид Виена – ЦСКА 1:2
 
Класиране:
1. Порто 10
2. Бешикташ 7
3. Рапид Виена 3
4. ЦСКА 3
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #6 -: декември 02, 2010, 11:13:48 »

Резултати и класирания в Лига Европа

Резултати и класирания в Лига Европа:

Група "А":

Лех Познан (Полша) - Ювентус (Италия) - 1:1
Манчестър Сити (Англия) - Ред Бул Залцбург (Австрия) - 3:0
Временно класиране:
1. Манчестър Сити 5 3 1 1 10:5 10 точки
2. Лех Познан 5 2 2 1 10:8 8
3. Ювентус 5 0 5 0 6:6 5
4. Залцбург 5 0 2 3 1:8 2
 

Група "В":

Атлетико Мадрид (Испания) - Арис Солун (Гърция) - 2:3
Розенборг (Норвегия) - Байер Леверкузен (Германия) - 0:1
Временно класиране:
1. Байер Леверкузен 5 3 2 0 7:1 11 точки
2. Атлетико Мадрид 5 2 1 2 8:6 7
3. Арис Солун 5 2 1 2 5:5 7
4. Розенборг 5 1 0 4 3:11 3
 

Група "С":

Гент (Белгия) - Левски София (България) - 1:0
Спортинг Лисабон (Португалия) - Лил (Франция) - 1:0
Временно класиране:
1. Спортинг Лисабон 5 4 0 1 14:5 12 точки
2. Гент 5 2 1 2 8:10 7
3. Лил 5 1 2 2 5:6 5
4. Левски 5 1 1 3 5:11 4
 

Група "G":

Хайдук Сплит (Хърватия) - АЕК Атина (Гърция) - 1:3
Зенит Санкт Петербург (Русия) - Андерлехт (Белгия) - 3:1
Временно класиране:
1. Зенит 5 5 0 0 15:6 15 точки
2. АЕК Атина 5 2 1 2 9:10 7
3. Андерлехт 5 1 1 3 6:8 4
4. Хайдук Сплит 5 1 0 4 5:11 3
 

Група "H":

Одензе (Дания) - Хетафе (Испания) - 1:1
Йънг Бойс Берн (Швейцария) - Щутгарт (Германия) - 4:2
Временно класиране:
1. Щутгарт 5 4 0 1 11:5 12 точки
2. Йънг Бойс 5 3 0 2 10:9 9
3. Одензе 5 1 1 3 7:9 4
4. Хетафе 5 1 1 3 3:8 4
 

Група "I":

Металист Харков (Украйна) - Дебрецен (Унгария) - 2:1
Сампдория (Италия) - ПСВ Айндховен (Холандия) - 1:2
Временно класиране:
1. ПСВ Айндховен 5 4 1 0 10:3 13 точки
2. Металист Харков 5 3 1 1 9:4 10
3. Сампдория 5 1 2 2 4:5 5
4. Дебрецен 5 0 0 5 2:13 0
Активен

Tepisti
core
Hero Member
*
Публикации: 817


« Отговор #7 -: декември 02, 2010, 02:19:02 »

Lech-Juve


Активен
headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #8 -: декември 03, 2010, 09:13:24 »

Група J:
Краен: Пари Сен Жермен /Франция/ - ФК Севиля /Испания/ 4:2
Краен: Борусия /Дортмунд - Германия/ - Карпати /Лвов - Украйна/ 3:0

Класиране в групата:

1. ПСЖ 11 точки

2. Севиля 9

3. Борусия Д 8

4. Карпати 0

Група K:
Краен: Стяуа /Букурещ - Румъния/ - Ливърпул /Англия/ 1:1
Краен: ФК Утрехт /Холандия/ - Наполи /Италия/ 3:3

Класиране в групата:

1. Ливърпул 9 точки

2. Стяуа 6

3. Наполи 4

4. Утрехт 4

Група L:
Краен: Рапид /Виена - Австрия/ - Порто /Португалия/ 1:3
Краен: ЦСКА /България/ - Бешикташ /Турция/ 1:2

Класиране в групата:

1. Порто 13 точки

2. Бешикташ 10

3. Рапид 3

4. ЦСКА 3

Група F:

ЦСКА /Москва - Русия/ - Лозана /Швейцария/ - 5:1

Палермо – Спарта Прага 2:2

Класиране в групата:

1. ЦСКА М 15 точки

2. Спарта Прага 8

3. Палермо 4

4. Лозана 1

Група D
ПАОК – ФК Брюж 1:1
Виляреал – Динамо Загреб 3:0

Класиране в групата:

1. Виляреал 9 точки

2. ПАОК 8

3. Динамо Загреб 7

4. Брюж 3

Група E
БАТЕ Борисов – Динамо Киев 1:4
Шериф – АЗ Алкмаар 1:1

Класиране в групата:

1. Динамо Киев 10 точки

2. БАТЕ Борисов 10

3. АЗ Алкмаар 4

4. Шериф 4
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #9 -: декември 16, 2010, 09:31:32 »

Крайни резултати и класиране в Лига Европа
15 декември 2010 00:02Размер на шрифта: T- | T | T+

Група D:

Брюж - Виляреал 1:2

Динамо Загреб - ПАОК 0:1

Крайно класиране:

1. Виляреал 12 точки

2. ПАОК 11

3. Динамо Загреб 7

4. Брюж 3

Група Е:

Динамо Киев - Шериф 0:0

АЗ Алкмаар - БАТЕ Борисов 3:0

Крайно класиране:

1. Динамо Киев 11

2. БАТЕ Борисов 10

3. АЗ Алкмаар 7

4. Шериф 5

Група F:

Спарта Прага - ЦСКА Москва 1:1

Лозана - Палермо 0:1

Крайно класиране:

1. ЦСКА Москва 16

2. Спарта Прага 9

3. Палермо 7

4. Лозана 1

Група J:
 
Карпати – Пари Сен Жермен 1:1
 
Севиля – Борусия Дортмунд 2:2
 
Крайно класиране:
 
1. Пари Сен Жармен 12
 
2. Севиля 10
 
3. Борусия Дортмунд 9
 
4. Карпати 1
 
Група K:
 
Ливърпул – Утрехт 0:0
 
Наполи – Стяуа 1:0
 
Крайно класиране:
 
1. Ливърпул 10
 
2. Наполи 7
 
3. Стяуа 6
 
4. Утрехт 5
 
Група L:
 
Бешикташ – Рапид 2:0
 
Порто – ЦСКА 3:1
 
Крайно класиране:
 
1. Порто 16
 
2. Бешикташ 13
 
3. Рапид 3
 
4. ЦСКА 3
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #10 -: декември 17, 2010, 09:59:02 »

Крайно класиране в групите на Лига Европа
17 декември 2010 00:18Размер на шрифта: T- | T | T+

Група А
Ювентус – Манчестър Сити 1:1
Залцбург – Лех Познан 0:1
Крайно класиране:
1.Манчестър Сити 11 точки
2.Лех Познан 11
3.Ювентус 6
4. Залцбург 2
Група B
Арис – Розенборг 2:0
Байер Леверкузен – Атлетико Мадрид 1:1
Крайно класиране:
1.Байер Леверкузен 12
2.Арис 10
3.Атлетико Мадрид 8
4. Розенборг 3
Група С
Левски – Спортинг 1:0
Лил – Гент 3:0
Крайно класиране:
1.Спортинг 12
2.Лил 8
3.Гент 7
4.Левски 7
Група D
Брюж - Виляреал 1:2
Динамо Загреб - ПАОК 0:1
Крайно класиране:
1. Виляреал 12 точки
2. ПАОК 11
3. Динамо Загреб 7
4. Брюж 3
Група Е:
Динамо Киев - Шериф 0:0
АЗ Алкмаар - БАТЕ Борисов 3:0
Крайно класиране:
1. Динамо Киев 11
2. БАТЕ Борисов 10
3. АЗ Алкмаар 7
4. Шериф 5
Група F:
Спарта Прага - ЦСКА Москва 1:1
Лозана - Палермо 0:1
Крайно класиране:
1. ЦСКА Москва 16
2. Спарта Прага 9
3. Палермо 7
4. Лозана 1
Група J:
Карпати – Пари Сен Жермен 1:1
Севиля – Борусия Дортмунд 2:2
Крайно класиране:
1. Пари Сен Жармен 12
2. Севиля 10
3. Борусия Дортмунд 9
4. Карпати 1
Група K:
Ливърпул – Утрехт 0:0
Наполи – Стяуа 1:0
Крайно класиране:
1. Ливърпул 10
2. Наполи 7
3. Стяуа 6
4. Утрехт 5
Група L:
Бешикташ – Рапид 2:0
Порто – ЦСКА 3:1
Крайно класиране:
1. Порто 16
2. Бешикташ 13
3. Рапид 3
4. ЦСКА 3
Група G
АЕК – Зенит 0:3
Андерлехт – Хайдук Сплит 2:0
Крайно класиране:
1. Зенит 18
2. Андерлехт 7
3. АЕК 7
4. Хайдук 3
Група Н
Хетафе – Йънг Бойс 1:0
Щутгарт – Одензе 5:1
Крайно класиране:
1. Щутгарт 15
2. Йънг Бойс 9
3. Хетафе 7
4. Одензе 4
Група I
Дебрецен – Сампдория 2:0
ПСВ Айндховен – Металист 0:0
Крайно класиране:
1. ПСВ Айндховен 14
2. Металист 11
3. Сампдория 5
4. Дебрецен 3
Активен

mkk
core
Sr. Member
*
Публикации: 262



« Отговор #11 -: декември 17, 2010, 10:10:17 »

Цитат
...
Клубове от една държава не могат да се паднат едни срещу други на 1/16-финал, както и един срещу друг не могат да играят отбори от една група.

Отборите от ШЛ са разпределени в двете урни по представяне в своята група. Тимовете от втора урна са домакини на първите срещи. Мачовете са на 17 и 24 февруари 2011 година.

При жребия за осминафиналите няма поставени тимове, и няма условия. Срещите са на 10 и 17 март. Финалът е на 18 май в Дъблин, Ирландия.

Ето и разпределението на отборите:

Поставени: Манчестър Сити, Байер, Спортинг, Виляреал, Динамо Киев, ЦСКА М, Зенит, Щутгарт, ПСВ, ПСЖ, Ливърпул, Порто, Спартак, Аякс, Брага , Твенте.
Непоставени: Лех Познан, Арис, Лил, ПАОК, БАТЕ, Спарта, Андерлехт, Йънг Бойс, Металист, Севиля, Наполи, Бешикташ, Бенфика, Рейнджърс, Рубин, Базел.

Sportni.bg


I HATE HDK !!!
Активен
headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #12 -: декември 17, 2010, 03:17:20 »

Срещите от 1/16-финалите са на 17 и 24 февруари 2011 година. Само първият двубой между Арис и Манчестър Сити ще се играе на 15.

Двубоите от 1/8-финалите ще се проведат на 10 и 17 март. Финалът е на 18 май, в Дъблин Ирландия.

Пълен жребий:

1/16-финални:

1. Наполи - Виляреал

2. Рейнджърс - Спортинг

3. Спарта Прага - Ливърпул

4. Андерлехт - Аякс

5. Лех Познан - Брага

6. Бешикташ - Динамо Киев

7. Базел - Спартак Москва

8. Йънг Бойс - Зенит

9. Арис - Манчестър Сити

10. ПАОК - ЦСКА Москва

11. Севиля - Порто

12. Рубин - Твенте

13. Лил - ПСВ Айндховен

14. Бенфика - Щутгарт

15. Бате Борисов - ПСЖ

16. Металис Харков - Байер Леверкузен

1/8-финали:

14. Бенфика/Щутгарт - 15. Бате Борисов/ПСЖ

6. Бешикташ/Динамо Киев - 9. Арис/Манчестър Сити

12. Рубин/Твенте - 8. Йънг Бойс/Зенит

10. ПАОК/ЦСКА Москва - 11. Севиля/Порто

13. Лил/ПСВ Айндховен - 2. Рейнджърс/ Спортинг

16. Металис Харков/Байер Леверкузен - 1. Наполи/Виляреал

4. Андерлехт/Аякс - 7. Базел/Спартак Москва

3. Спарта Прага/Ливърпул - 5. Лех Познан/Брага
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #13 -: декември 17, 2010, 07:57:03 »

Aris Saloniki- Rosenborg Troendheim

LEVSKI-Sporting

Aek-Zenit

Porto- CSKA Sofia

.............. ...............
Активен

headhunter-79
Moderator
Hero Member
*****
Публикации: 2302



« Отговор #14 -: февруари 25, 2011, 08:35:40 »

Вижте всички резултати от реваншите на 1/16-финалите, играни в четвъртък вечер
 

Изиграха се и реваншите от 1/16-финалите на Лига Европа, като по този начин станаха ясни всички 16 отбора, които продължават своето участие в турнира. Ето и резултатите от срещите, играни в четвъртък вечер, както и отборите, които се класират напред в надпреварата:

Зенит 3:1 Йънг Бойс
21’ 0:1 Джемал
41’ 1:1 Лазович
52’ 2:1 Семак
76’ 3:1 Широков

Зенит се класира с общ резултат 4:3.


Байер Леверкузен 2:0 Металист Харков
48’ 1:0 Ролфес
70’ 2:0 Балак

Байер Леверкузен продължава напред с общ резултат 6:0.


Спортинг Лисабон 2:2 Глазгоу Рейнджърс
21’ 0:1 Диуф
43’ 1:1 Мендеш
83’ 2:1 Джало
90+2’ 2:2 Еду

Глазгоу Рейнджърс ще играе на осминафиналите, след като резултатът от двете срещи е 3:3, но шотландският тим има повече голове на чужд терен.


ПСВ Айндховен 3:1 Лил
23’ 0:1 Фрау
55’ 1:1 Джуджак
67’ 2:1 Ленс
73’ 3:1 Марсело

ПСВ Айндховен продължава напред с общ резултат 5:3


Спартак Москва 1:1 Базел
15’ 0:1 Чипърфийлд
90+1’ 1:1 МакГийди

Спартак Москва се класира за следващия кръг, след като резултатът от двата мача е 4:3 в полза на руснаците.


Ливърпул 1:0 Спарта Прага
86’ 1:0 Каут

Ливърпул продължава на осминафиналите с общ резултат 1:0.


Аякс 2:0 Андерлехт
11’ 1:0 Сюлеймани
16’ 2:0 Сюлеймани

Аякс ще играе в следващия кръг, след като се класира с общ резултат 5:0.


Динамо Киев 4:0 Бешикташ
3’ 1:0 Вукойевич
54’ 2:0 Ярмоленко
63’ 3:0 Гусев
73’ 4:0 Шевченко

Динамо Киев продължава напред след две победи с общ резултат 8:1.


Манчестър Сити 3:0 Арис
7’ 1:0 Джеко
12’ 2:0 Джеко
75’ 3:0 Яя Туре

Манчестър Сити се класира за осминафиналите с общ резултат от двата мача 3:0.


Пари СЖ 0:0 БАТЕ Борисов

Пари СЖ продължава в следващия кръг, защото има повече голове на чужд терен (първият мач завърши при равенство 2:2).


Спортинг Брага 2:0 Лех Познан
7’ 1:0 Алан
35’ 2:0 Лима

Спортинг Брага ще играе на осминафиналите, след като се класира с общ резултат 2:1.


Виляреал 2:1 Наполи
17’ 0:1 Хамшик
42’ 1:1 Нилмар
45’ 2:1 Роси

Виляреал продължава напред след общ резултат от двата мача 2:1.


Щутгарт 0:2 Бенфика
30’ 0:1 Салвио
78’ 0:2 Оскар Кардосо

Бенфика се класира в следващата фаза след две победи (2:1; 2:0) в двата мача.
Активен

Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!