Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/spartak/public_html/smf/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Обратен завой
1918
април 05, 2020, 12:40:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Обратен завой  (Прочетена 3174 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
passing game
Newbie
*
Публикации: 9

« -: април 19, 2011, 08:19:09 »

...на ръчна с мръсна газ...интересно...няма Седеф..няма селски...няма недоносчета и неграмопни идиоти...няма не ни трябвате ...няма никой не ви иска...няма и прозрачност май...щото няма подпис...единственото което усещам е едно близ близ...което ми напомня за вица дето вълкът паднал в ямата и заека отгоре като го метнал...че псувни че закани...ма на... леко се подхлъзнал и паднал в дупката...е сега казал едва ли ще ми повярваш ама дойдох да ти се извиня...
http://dnesplus.bg/News.aspx?n=527864
 ..а Спартак 1918 има фенове..."Винаги верни на Спартак"...които ходят по гостувания по два автобуса и както би ни метнал някой, а колко бяхме с коли............

...интересно какво ли ще се случи при една битка с византийците...а тя както е тръгнало май наближава...за сега е просто едно на нула за Нафтата...
Активен
Seliam
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #1 -: април 19, 2011, 09:14:02 »

Ако се срещнеш с "византийците" и ако тези, до които си адресирал поста си не ти помагат, ще подобриш рекорда на Болт.......Не искай среща с "византийци". Пародия сте, ама бая въздух сте взели щом пишеш такива глупости.
Активен
Tepisti
core
Hero Member
*
Публикации: 817

« Отговор #2 -: април 19, 2011, 09:35:58 »

Хахахаа
Снимката към статията.....много на място ?! Пореден медиен "Туш".....клошари под козирката с вувузели, клошари и пред клавиатурите !  
Тея на снимката и още 2-3 000 , като се сетя как изригнаха при 0-1 за "фенския" отбор ....майко-мила....
сега и битки с византийците......Oh, my cock !  
Активен
samsara
core
Hero Member
*
Публикации: 738

« Отговор #3 -: април 19, 2011, 10:36:50 »

« Последна редакция: април 20, 2011, 11:38:15 от samsara » Активен
UncleP
Administrator
Hero Member
Публикации: 891

« Отговор #4 -: април 19, 2011, 11:19:06 »

нещо ми се струва, че бъркате,
според мен пича се гъбарка с  поредната лукава "творба" и най-вече с явно спуснатия нов уклон спрямо фенс. 

Активен

gogo_e_2ri
core
Full Member
*
Публикации: 240

« Отговор #5 -: април 20, 2011, 12:02:39 »

И аз така смятам,само дето не се е изразил много добре,но понякога стават обърквания .. 
Активен
pi4a
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #6 -: април 20, 2011, 07:02:31 »

Гладна кокошка,просо сънува!Вас ви забравиха,вие за обратен завой си мечтаете:)
Активен
katenacho 18
core
Full Member
*
Публикации: 163

« Отговор #7 -: април 20, 2011, 07:50:46 »

Гладна кокошка,просо сънува!Вас ви забравиха,вие за обратен завой си мечтаете:)
Но ние не сме ви забравили.
Активен
passing game
Newbie
*
Публикации: 9

« Отговор #8 -: април 20, 2011, 08:02:22 »

нещо ми се струва, че бъркате,
според мен пича се гъбарка с  поредната лукава "творба" и най-вече с явно спуснатия нов уклон спрямо фенс. 

...аха...   
...май ще трябва да изразявам нещата твърде доректно...за да може Seliam да проумее от раз...всъщност ми се струва,че малко е сбъркал темата...някак си трябваше да е в ... http://spartak-varna.net/smf/index.php?topic=10.0 ...
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: