Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/spartak/public_html/smf/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Важно: относно новия форум!
1918
август 19, 2019, 03:59:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Важно: относно новия форум!  (Прочетена 9257 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
UncleP
Administrator
Hero Member
Публикации: 891

« -: септември 06, 2010, 10:38:54 »

Поради невъзможноста да се справя с големите спам-проблеми в стария форум и поради невъзможноста да се ъпгрейдне версията на форума до по-нова, и в който да се вмъкнат всичките теми и инфо от стария форум, реших да спретна нов такъв, под друга платформа.

Надявам се , тук да няма чак толкова много проблеми и да се установим за един по-дълъг период!
Подфорумите ще бъдат идентични на подфорумите от стария форум, като за начало ще бъдат създадени "нови теми" със същите имена на "по-горещите" теми от стария форум и с указващи връзки към тях! Всеки, който реши , че има нужда от връзка към някоя тема от стария форум, моля да е пуска тук в отделна тема , по подобие на вече пуснатите.

В Стария Форум постепенно ще се спира да се пише и коментира , след това ще бъде заключен за постване , и ще може само да се четат темите и инфото помествано през последните години там!

Добре е да се регистрирате в този нов форум със "никнеймите" си от стария форум, за да може все пак да се запази разпознаваемоста ни , която малко или много сме си създали в стария форум!
Естествено, че това е само препоръчително, и избора ви за новата регистрация си е изцяло ваш.

В началото , Форумът ще бъде свободен за четене и от нерегистрирани юзъри, както си бе и в стария, но след около месец-два за да се ползва изцяло мястото, ще е нужна задължителна регистрация!

Поне към този момент, както виждате, самите "услуги" по форума не са преведени на български, а са само на английски. Но всичко е доста елементарно и интуитивно, така че едва ли някой ще изпита сериозни затруднения по ползването на форума.
Най-долу , за момента има под-форум за проби, където може да си експериментирате........а и да питате , ако нещо не ви е ясно. Самият аз също съм съвсем нов в този вид форум, така че и аз се уча в движение.

Ако има наши момци, които са на ти с SMF , а именно могат да го обновяват, когато излиза нов ъпдейт, и могат да добавят разни плъгини и да правят добри настройки, моля да се свържат с мен,
защото по някое време ще ми е нужна помощ!

В началото сигурно ще има доста неуредици и хаос, но така или иначе ще трябва да минем и през това!

Участвайте активно в създаването , поддръжката и актуалноста на новия форум!
Адрес на Новия Форум: http://spartak-varna.net/smf

Връзка към стария форум: http://www.spartak-varna.net/ipb/index.php?act=idx

Връзка към стария под-форум "Голямата говорилня" : http://www.spartak-varna.net/ipb/index.php?showforum=4
« Последна редакция: февруари 06, 2011, 11:03:09 от kickasso » Активен

gipsa
core
Newbie
*
Публикации: 14

« Отговор #1 -: септември 13, 2010, 03:48:00 »

Вече се регистрирах 
Активен
Niksan
core
Sr. Member
*
Публикации: 344

Спартаклия

« Отговор #2 -: септември 16, 2010, 10:18:20 »

Аз предлагам да се въведе правило за писане на кирилица. Не е толкова технически сложно всеки да си кирилизира компа, а и поне аз много мнения написани на шльокавица откровенно ги пропускам.
Активен

StewieGriffin
core
Newbie
*
Публикации: 41

« Отговор #3 -: септември 16, 2010, 10:36:57 »

Аз предлагам да се въведе правило за писане на кирилица. Не е толкова технически сложно всеки да си кирилизира компа, а и поне аз много мнения написани на шльокавица откровенно ги пропускам.
+1
Активен

Niksan
core
Sr. Member
*
Публикации: 344

Спартаклия

« Отговор #4 -: септември 17, 2010, 05:33:36 »

Момчета, абе толкова ли е сложно да почне да се пише на кирилица в тоя форум?
Активен

Bally
Jr. Member
**
Публикации: 72

« Отговор #5 -: септември 17, 2010, 06:51:55 »

загубена кауза......
Активен
tnt1918
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #6 -: септември 18, 2010, 05:58:03 »

И аз съм за кирилицата!!!
Активен
dctR
core
Hero Member
*
Публикации: 572

Semper Fidelis

« Отговор #7 -: септември 18, 2010, 06:05:34 »

+1
+1
Активен

Писането на български с латиница е като писането с лайно по стената. Чете се, ама е гадно!
Ако някога се влюбиш в ултрас, бъди щастлива, защото той най-добре знае какво е любов и вярност!
UncleP
Administrator
Hero Member

« Отговор #8 -: март 24, 2014, 09:51:18 »

Сигурно сте забелязали "предупрежденията" от Гугъл, че има проблем със сайто и форумеца.
Да, така е , но не е нещо сериозно, което ще ви засегне компа.
Просто системата на форума, която ползвам е вече остаряла, не подлежи на автоматично ъпдейтване, и това създава въпросните проблеми.
И тъй като не съм вещ точно в този занаят, то:
Търся добър човек, който да разбира от "Simple Machines Forum — SMF" , който да извърши инсталиране на новите ъпдейти "SMF 2.0.7 Released", както и вграждане на данни и мнения  от настоящия релийз, за да се запази инфото все пак. И без това от предния форум(от преди 2010 година) не успях да спася нищо, а имаше доста интересни нещица.
Готов съм и да плтая някаква сума, ако е нужно.

А като цяло, търся наш човек с нужните знания за поддръжка, и визия за обновяване и развитие на сайто, т.к. явно не ми остава време за това,
а ще е жалко, нещо ,което е създадено през 1999-та и дълги години е бил рупора на Ултрас Спартак да се затрие.

Активен

UncleP
Administrator
Hero Member

« Отговор #9 -: април 08, 2014, 09:18:27 »

С чужда помощ, "лошите" неща , които налазиха сайта и форума са премахнати.
Гугъл отново ни харесва
Скоро предстои местене на друг хост и евентуални подобрения по фацата и защитата на сайт&форум.
Огън!
Активен

Peterskye
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #10 -: януари 22, 2019, 05:22:08 »

I want you to understand this more content to more accurately without having to read several times.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: