Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/spartak/public_html/smf/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Респект, фенове & футболисти!
1918
януари 17, 2020, 06:15:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Респект, фенове & футболисти!  (Прочетена 2225 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
akwarel
core
Full Member
*
Публикации: 213

« -: февруари 06, 2011, 09:47:53 »

Никога  не  съм предполагал ,че  ще  пусна  такава  тема .....!Вече  е  ясно  .....
Четох  статията с  интервютата  на  футболистите  !Тъжно ми  е  ! Тъжно  ми е  ,защото  всичко  в  казаното  е  истина  ...и  цялата  истина  е  тази  в  която  съществуваме !
Идеята бе  перфектна  ....мястото  и  хората  ---също  !Само  държавата  сме  сбъркали  !
Честно  да  ви кажа  ,от  тук нататък  ,ако  случайно  фк Тополите  съществува  ,ще  съм  му  фен  !Заслужаваше  си  !  Опитахме ! Нека  мине  време  ,нека  да  не  забравяме  и Пак  да  опитаме  !
Бъдете  сигурни  че  нещата  няма  да  свършат така !Ще  се  родят  други хора  ,може  би  нашите  синове  .....може  би нашите  внуци  ...или кой  знае  -правнуци  ,които  ще  са  по-смели от  нас  !Които  ще  намерят  най-ефикасния  начин  да  унищожат  кърлежите  в  тяхното  си общество  ..и  ще  го направят  по-категорично  от нас  ...!На  нас  още  не  ни  е  дошло  времето явно !
Опитвам  се  да  преглътна  "новината  "  ,връщам  времето  назад  .......и  ето  че  има  какво  да  ме  накара  да се  усмихна  ---------приятелството  ми  с  вас  БРАТОЧКИ  !
Няма по- голяма  награда  за  мен  ! БЛАГОДАРЯ ВИ  !  Вие  сте  хората  ,чиито  синове  и  дъщери  ще  се  справят  с  несправедливоста !Не  децата  на  луков  ,не  внуците  на  янко  !!!!!НЕ ,,,!
И  един  ден  ...когато  разказваме  за  Венци  ,БОБЕЦА  ,Караджата  Радо  .......и  всички  тези  ,които  имаха  сърца  вместо портмонета  ............ще  го  правим  с  удоволствието на  Учасници  в нещото  наречено  "фенски  "  "селски "  и  т.нт   СПАРТАК
Г О Л Я М     П О К Л О Н  !  ВИЕ  СТЕ   ИСТИНСКИТЕ  !
Коритото  "  --този  наш  Акропол  !  -нямам  думи  да  опиша  това  което  е  в  сърцето ми  !  Лично  аз    повече  нямам  работа  там !  Там  ритах  3  години  ,там  вкарах  2  гола  на    "византия  "  това  'Там  "  вече  го няма  в  сърцето ми ! Вече  съм  един  "кибик "  който  ще  следи  да  не  се  чуе лоша  дума  за  тези  момчета  (тополите  )  
чуе ли  се ................жална  ви майка  !
« Последна редакция: февруари 06, 2011, 11:01:56 от kickasso » Активен

И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
headhunter-79
Moderator
Hero Member
Публикации: 2302

« Отговор #1 -: февруари 06, 2011, 09:54:02 »

NE govori taka, ni6to ne e svur6ilo!
Ina4e za drugoto si prav.
KEEP THE FAITH!!!!!
Активен

bez ime
Jr. Member
**
Публикации: 68

« Отговор #2 -: февруари 06, 2011, 09:54:47 »

respekt za vsichki futbolisti i za nas fenovete
Активен
GALIO_
core
Newbie
*
Публикации: 40

« Отговор #3 -: февруари 06, 2011, 10:28:14 »

NE govori taka, ni6to ne e svur6ilo!
Ina4e za drugoto si prav.
KEEP THE FAITH!!!!!

Az pyk 4uh 4e vsi4ko e svur6ilo.

Marko Ilic : taka niakoi hora idvaha i se radvaha na machavote,i za tiah niamashe znachenie dali macha e vav topoli ili na koritoto...piaha si spartakliski pesni i se radvaha na hubavite momenti...a niakoi hora si pregovaraha i nI dokaraha do tova polojenie da niamame i vreme daje i da imame jelanie da pochnem bitkakta na novo,realno shansa vinagi go ima dokato ima i viara vav tova koeto go pravish i go pravish sas srce...moje i vsichko da ne e napisano pravilno na balgarski no e napisano od srce...boli me che dopusnahme neshto istinsko da bade spriano od hora koito si gledaha tiahni interesi...siakash vseki edin od nas mojeshe da dade poveche i mojeshe da napravi dane se stiga dotuk...blagodaria na vsichki koito sa ocenili predstavane i vlagane na vsichki nas fudbolisti vav edna mechta na fenovete SPARTAK...edin den pak bih podkrepil sashtata kauza shtoto od nachalo si beshe mnogo realna i istinska...mersi na vsichki koito nipodkrepaha i koito razbirat nasho polojenie na fudbolistite....
Активен

A Roma, LA LAZIO, C'E' SOLO LA LAZIO!
A Roma, LA LAZIO, C'E' SOLO LA LAZIO!
Kosmonafta
Newbie
*
Публикации: 27

« Отговор #4 -: февруари 07, 2011, 02:59:15 »

Ето видео: http://www.youtube.com/watch?v=xaGI5ILb1VA
« Последна редакция: февруари 07, 2011, 03:00:31 от Kosmonafta » Активен
bez ime
Jr. Member