Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/spartak/public_html/smf/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Връзка: Що на еклерите им се вика еклери?
1918
март 28, 2020, 11:05:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15
  Изпечатай  
Автор Тема: Връзка: Що на еклерите им се вика еклери?  (Прочетена 79266 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
spartakliq
Newbie
*
Публикации: 36

« Отговор #150 -: август 14, 2011, 12:09:57 »

http://varna-sport.com/?pg=ViewNews&NewsID=1313267385&NewsCat=1, знам че са еклери но все пак са варненци, да ги подкрепим, КУР ЗА СОФИЯ
Активен
UncleP
Administrator
Hero Member
Публикации: 891

« Отговор #151 -: август 15, 2011, 01:15:21 »

http://varna-sport.com/?pg=ViewNews&NewsID=1313267385&NewsCat=1, знам че са еклери но все пак са варненци, да ги подкрепим, КУР ЗА СОФИЯ

tva nqma ni6to ob6to nito s futbola, nito daje s okolo-futbolnite ne6ta!
vizantiq moje da ni e vrag, i dori vupreki, 4e sa vadili predi godini noj i na na6i mom4eta,
trebe da e qsno, 4e  nikoi ne zaslujava da mu se slu4va tva.
i kraino vreme e da se zaqvi ot vsi bg-ultras , 4e  taq sofiiska narko-banda sofia-zapad nqma ni6to ob6to s ultras, pone ot nqkolko godini nasam!
Активен

secutor
core
Hero Member
*
Публикации: 556

« Отговор #152 -: август 15, 2011, 01:41:28 »

Фенове на Черно море се събират, за да организират отмъщение на насилието в бар " Мираж" .

Засега обаче като жертва на вендетата се посочват " Ултра Варна" , които са живеещите във Варна фенове на Левски.

Вътрешно разследване на феновете на Черно море показва, че виновни за побоя не са варненски ултраси, а софийски, но не се знае дали този довод ще надделее в " организацията" на саморазправата, в която да пострадат варненски фенове на Левски.

Междувременно от пострадалите снощи младежи само двама са останали в болницата, научи ВарнаУтре.бг: Светослав е с прободно нараняване в гърдите, което е повърхностно. Той в момента е настанен за наблюдение в гръдна хирургия. По-тежък е случаят с Жечо - той е докаран в Спешното с прободно нараняване в гърба и хематом (кръвоизлив) около бъбрека с нараняване на бъбрека вляво. През нощта е бил опериран и днес е стабилен, а бъбрекът е съхранен. Останалите младежи, превързани и зашити, са се прибрали у дома още през нощта.

И една положителна новина в цялата кървава драма: Снощи пред Спешното са отишли и фенове на " Спартак" (Вн), за да подкрепят тези на Морето. Това е уникален случай за варненския футбол и заслужава поздравления, коментира сайтът varna-sport.com.                                                                                                                                                                                                                                                     http://ultras.bg/4897/Fenovete-na-Cherno-more-gotviat-vendeta.html
Активен
sodom
core
Sr. Member
*
Публикации: 358

« Отговор #153 -: август 15, 2011, 10:07:02 »

"Шефът на фенклуба на Левски Владимир Владимиров-Гугутката каза, че сините нямат пръст в нападението. Тези може да са били фенове на Спартак Варна, ние си тръгнахме за София още в 21 ч., каза Гугутката."

?!? Мамицата ти и мръсно говедо...нас обвинява! В затвора да ви пръснат аналите циганите и турците - там ви е мястото!!
Активен
Eusebio
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #154 -: август 15, 2011, 11:27:23 »

Сезиозно пиша -  благодаря на всички които подкрепиха!
Активен
soko82
core
Full Member
*
Публикации: 162

« Отговор #155 -: август 15, 2011, 11:57:20 »

Лично аз не мога  да подкрепям византийските курви чиято мечта е да го няма СПАРТАК ВАРНА!В чисто човешки план да,не е приемливо хора да се ръгат с ножове,но след като знам че става въпрос за еклери...може би защото не съм ултрас..не знам.
Активен
SemperFidelis
core
Jr. Member
*
Публикации: 81

« Отговор #156 -: август 16, 2011, 12:07:45 »

Лично аз не мога  да подкрепям византийските курви чиято мечта е да го няма СПАРТАК ВАРНА!В чисто човешки план да,не е приемливо хора да се ръгат с ножове,но след като знам че става въпрос за еклери...може би защото не съм ултрас..не знам.

Не разбирам поста ти. Казваш, че ако от години имаш приятел, еклер, и го наръгат с нож без провокация от негова страна, няма да осъдиш постъпката на нападателите ?

иначе чуват се нек'ви слухове, че това има някаква причинно-следствена връзка, т.е предизвикано е от нещо. Както и да е, не е хубаво това.
Активен

Любовта не умира.
soko82
core
Full Member
*
Публикации: 162

« Отговор #157 -: август 16, 2011, 12:14:57 »

Не разбирам поста ти. Казваш, че ако от години имаш приятел, еклер, и го наръгат с нож без провокация от негова страна, няма да осъдиш постъпката на нападателите ?

иначе чуват се нек'ви слухове, че това има някаква причинно-следствена връзка, т.е предизвикано е от нещо. Както и да е, не е хубаво това.
Нямам такъв приятел...византиец?Дори и да  имах бих му съчувствал но не и да ги подкрепям като цяло.
Активен
Варна1918
core
Newbie
*
Публикации: 28

« Отговор #158 -: август 16, 2011, 07:13:23 »

Соко,както винаги си краен ,щом става дума за чм.Погледни от човешка гледна тока,после и като фен.Тия се оляха вече(левскарите),отново се изкараха сами срещу всички.Още един блестящ пример,как от агресор можеш да се превърнеш в жертва.За пореден път.Тия  с ножовете явно не могат да губят достойно.Докога ще се размотават ненаказани?Ами ако беше наръган някой левскар?Медиите и ТВ щяха да писнат до Бога,а не както сега.Докога в града ни и в държавата ни ще се разхождат такива ''ножари''?Какво още трябва да се случи?И наистина,ако ги арестуват тия,пак се стигне до 6 месеца условна,ще се замисля дали и аз да не взема нож и да изляза на улицата....
Активен
headhunter-79
Moderator
Hero Member
Публикации: 2302

« Отговор #159 -: август 16, 2011, 09:04:21 »

Tova s nojovete si e otvrat i ne trqbva da se slu4va,no da ne zabravqme kak eklerite vadeha nojove predi...koito vadi noj,ot noj pada.
Активен

djio
core
Hero Member
*
Публикации: 1091

« Отговор #160 -: август 16, 2011, 11:47:06 »

след цялата история най-хубавото е че няма убит човек....лошото е друго, че има много неосъзнати тъпанари от всички отбори, които се кефят на станалото и си мислят че извършителите са голямата работа....тези пък които уж подкрепят и се възмущават дали щяха да го правят ако тяхното отборче имаше подобна фирма главорези...изобщо много въпроси които ще останат без отговор и така до следващия път когато вече някой ултарс, кежуал, селски алкаш или най-обикновен запалянко ще гушне букета и ще се почнат пак едни форумни излеяния, мамата си трака...... гледали сме го този филм
Активен

професионален разбойник
sodom
core
Sr. Member
*
Публикации: 358

« Отговор #161 -: август 16, 2011, 04:32:59 »

Сезиозно пиша -  благодаря на всички които подкрепиха!

Нормално е да ви подкрепим, това са престъпници които нямат място по стадионите и в агитките!
Футболът е игра, но някои отдавна са го забравили и избиват комплекси от нещастния си живот извън футбола!
Същото чакаме и от вас, ако и на някой наш мач се случи такъв инцидент (не дай Боже)!
Активен
Delivery_boy
core
Full Member
*
Публикации: 132

« Отговор #162 -: октомври 01, 2011, 09:13:04 »

Ей бях се уплашил че византюгите ще направят нещо това първенство но слава Богу всичко си идва на мястото
Активен

ВЪН ЕНИЧАРИТЕ ОТ ХРАМА
Niksan
core
Sr. Member
*
Публикации: 344

Спартаклия

« Отговор #163 -: октомври 10, 2011, 03:04:46 »

Тука някой зелен грандоман се е поизхвърлил

Щрак

По една зелена панделка да му бяха сложили.
« Последна редакция: октомври 10, 2011, 03:06:36 от Niksan » Активен

Delivery_boy
core
Full Member
*
Публикации: 132

« Отговор #164 -: октомври 10, 2011, 10:19:58 »

Даниел Боримиров бе осъден да заплати глоба в размер на 700 лева и получи забрана да посещава спортни мероприятия в страната и чужбина за срок от една година. Решението бе взето от Районния съд в Сливен и не подлежи на обжалване.

Наказанието за бившия български национал идва, след като Боримиров се сби по време на мач в Твърдица между отборите на Левски и Черно море при децата, родени 1998 година.

Бившият спортен директор на „сините” влезе в грозен бой с фен на малките „моряци” на почивката на мача.
Активен

ВЪН ЕНИЧАРИТЕ ОТ ХРАМА
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15
  Изпечатай  

Отиди на: