Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/spartak/public_html/smf/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

1918

Спартак Варна Форуми => Голямата Говорилня => Темата е започната от: BLUE_WHITE_FAN в октомври 01, 2010, 04:20:10

Титла: две могили-СПАРТАК
Публикувано от: BLUE_WHITE_FAN в октомври 01, 2010, 04:20:10
Поредния важен мач, за нашия отбор. Дано да вземем важни 3 точки. Неделя 03.10.2010 г от 16 часа. Разстоянието Варна-две могили е 170 км, за тези които се интересуват ;D

П.С. Който не знае от две могили е кака ви Глория ;D

Титла: Re:две могили-СПАРТАК
Публикувано от: cnAp7a4ko0` в октомври 01, 2010, 04:25:24
Neka ako 6te ima ekskurziq da se napi6e 4as na trygvane i cena ;)
ina4e dokolkoto znam tam se igrae mnogo trudno i otbora im si raz4ita na domakinstvata(kakto vseki ot V grupata...)

Публикувано от: palio в октомври 01, 2010, 04:36:52
Цитат
П.С. Който не знае от две могили е кака ви Глория Ухилен

Абе, предпочитам двете могили на Глория, ама ще се ходи, няма как ;D

Само СПАРТАК!

Публикувано от: ico в октомври 01, 2010, 05:13:54
За всички,които ще пътуват с коли предлагам да направим сборен пункт на дървеното към 11 часа и към 12 да тръгнем.
Който желае да подкрепи отбора,да дойде,все някъде ще се намери местенце.

Публикувано от: akwarel в октомври 01, 2010, 10:39:34
  на  колко  колометра  е  тва  ??
уф  извинявам  се  .......видях  !
Утре  .ще  ви кажа   бентлито   дали  ще  пътува............ама  226  км .в  едната посока  ..............са си  15  кинта  на  калпак

Публикувано от: BLUE_WHITE_FAN в октомври 02, 2010, 06:58:24
Голмайсторът Тодор Радомиров, който бе избран за играч "Феър плей" на България заради оня гол в мрежата на "Беласица" за 3:3 в последната минута ще рита за честта на тяхно величество феновете на "Спартак". Радомиров вече направи първа тренировка и в неделя
ще пътува с отбора до Две могили, но ще гледа мача на новия си отбор заедно с прездента на тима Неделчо Михайлов. Тошко е известен и с това, че вкара на вечния враг "Черно море" за победа с 1:0. Дебютът му ще е следващата седмица в домакинския мач с Попово

Една хубава новина!!!!

Публикувано от: Vault101 в октомври 02, 2010, 08:12:15
Момчето радва, много мъжки се държа след онази случка. Не каза нищо против клуба въпреки че го изгониха за това че е вкарал.

Публикувано от: dctR в октомври 03, 2010, 10:53:29
Приятно гостуване на всички които ще посетят тоз мач и внимавайте с опиятите ;)  ;D

Публикувано от: badblueboys в октомври 03, 2010, 03:42:26
Нашите момчета повеждат с 0-1, което докарва проблеми с кръстача на лилито :)

Публикувано от: Debeliq Lulu в октомври 03, 2010, 09:10:17
Na sreshti v lunatici se sabirat poveche hora ot kolkoto na gostuvaniq!

тва уточнение само за протокола ;)

А въпроса в горния пост е леко резонен наистина.

Публикувано от: ico в октомври 03, 2010, 09:41:31
Ясно е,че не всеки има финансовата възможност да пътува,но наистина по кръчмите се събират повече хора,и се изпиват повече пари на вечер,отколкото ще изхарчат на едно гостуване!!!Замислете се малко и другия мач елате да подкрепите отбора-НАШИЯ ОТБОР.Най е лесно неделя да си стоиш вкъщи и да си гледаш евро мачовете,но нали момчетата,които защитават нашата чест,играят в някое кътче на Родината.Те се нуждаят от Вас,от Вашата подкрепа.
Замислете се сериозно над тези приказки и почнете да ходите на гостувания,а не да звъните през 5 минути да питате как е мача.